Wahacz Monroe

Monroe to światowej sławy producent elementów układu zawieszenia do samochodów osobowych i użytkowych. Firma powstała w 1918 roku, jako przedsiębiorstwo trudniące się produkcją inflatorów do opon i od tego czasu nieustannie podbija rynek części motoryzacyjnych. Obecnie na świecie działa blisko 100 placówek firmy, w tym 31 zakładów produkcyjnych.

Jednym z flagowych produktów firmy są wahacze, wykorzystywane w seryjnej produkcji przez niektóre z koncernów samochodowych. Wśród produktów tej marki znajdziemy również wysokiej jakości amortyzatory, sprężyny zawieszenia, zestawy naprawcze, stabilizatory i golenie. Produkty marki Monroe przeznaczone są również na rynek części zamiennych. Niejednokrotnie świeciły one triumfy na torach wyścigowych, między innymi w Indianapolis.

Wahacz samochodowy to element zawieszenia, odpowiedzialny za prawidłowe łączenie piasty koła z nadwoziem. Jego praca wpływa na komfort jazdy oraz bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Praca wahacza stabilizuje ruch koła, współpracując z pozostałymi elementami układu zawieszenia. Ich optymalna praca uzależniona jest od regularnej kontroli oraz wymiany zużytego wahacza. Nieprawidłowa eksploatacja np. zbyt długi okres użytkowania, niezgodny z zaleceniami producenta powodować może jego pęknięcia i wykrzywienia, co przyczynia się nawet do utraty panowania nad kierownicą.

Wahacze Monroe to wysoki standard oraz niezawodność działania. Dzięki drobiazgowej kontroli wszystkich wyrobów Monroe przeprowadzanej już na etapie produkcji, są one niezwykle trwałe i skuteczne. Wśród głównych zalet produktu najczęściej wymienia się:

Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji,
Idealny stopień dopasowania,
Niezawodność,
Skuteczność działania,
Trwałość i odporność na korozję,
Atrakcyjna cena.


Technologia Monroe to gwarancja bezpieczeństwa, w korzystnej cenie. Zaufaj więc specjalistom i wybierz wahacz Monroe.

 
Tanie wahacze w iParts.pl

Wahacz

Wahacz samochodowy stanowi bardzo ważną cześć składową każdego układu zawieszenia i ma istotny wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Jest to element wodzący koło i oddzielający je od masy samochodu. W iParts.pl posiadamy największy wybór wahaczy do wszystkich modeli współczesnych aut. Nasza oferta ...

Sprawdź Wahacz