Wahacze Meyle

MeyleFirma Meyle powstała 11 lipca 1958 roku w Niemczech, początkowo jako firma zajmująca się eksportem oraz handlem oryginalnymi częściami zamiennymi. Z biegiem czasu jej profil działania zmienił się i firma rozpoczęła produkcję i dystrybucję własnych części do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Do jej powstania przyczynił się duży popyt na niemieckie części samochodowe. Wśród produktów Meyle znajdziemy elementy układu zawieszenia, układu kierowniczego, części gumowo-metalowe, hamulce, system tłumienia drgań, układ chłodniczy, filtry, części układu napędowego oraz systemu elektroniki i czujników.

Wahacz samochodowy to element zawieszenia, łączący piastę koła z nadwoziem. Dzięki jego pracy poprawia się komfort naszej jazdy oraz zmniejsza się siła odczuwanych drgań. Praca wahacza stabilizuje ruch kół, zwiększając tym samym nasz bezpieczeństwo. Doskonałym rozwiązaniem jest wybór sprawdzonej marki. Wahacze Meyle wpływają na poprawę płynności i kontroli pojazdu oraz zwiększają komfort naszej jazdy. Stosowanie ich poprawia pracę wszystkich elementów.

Główne zalety stosowania wahaczy Meyle:
Wahacz Meyle- Poprawa bezpieczeństwa,
- Zmniejszenie odczuwalnych drgań,
- Wydajność,
- Niezawodność,
- Poprawa bezpieczeństwa,
- Trwałość i odporność,
- Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów,
- Innowacyjność.

Nie daj się skusić tanim i nietrwałym podróbkom. Postaw na trwałe i sprawdzone wahacze samochodowe. Wybierz części Meyle.

 
Tanie wahacze w iParts.pl

Wahacz

Wahacz samochodowy stanowi bardzo ważną cześć składową każdego układu zawieszenia i ma istotny wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Jest to element wodzący koło i oddzielający je od masy samochodu. W iParts.pl posiadamy największy wybór wahaczy do wszystkich modeli współczesnych aut. Nasza oferta ...

Sprawdź Wahacz