Reflektory Valeo

Początki działalności Valeo sięgają roku 1923. Firma pierwotnie zajmowała się produkcją sprzęgieł oraz okładzin szczęk hamulcowych. Obecnie Valeo to jeden z najlepszych producentów oferujących wysokiej jakości klocki, tarcze hamulcowe i zestawy hamulcowe, zestawy zmontowane, szczęki hamulcowe oraz elementy hydrauliczne. W ofercie producenta znajdziemy również wysokiej jakości systemy oświetleniowe, w tym lampy tylne, przednie i przeciwmgielne.

 

Jedną z grup produktów marki Valeo są reflektory. Reflektory Valeo wykorzystywane są do produkcji fabrycznej przez wiele koncernów samochodowych oraz dystrybuowane na niezależny rynek części zamiennych. Jak powszechnie wiadomo, oświetlenie jest niezbędne do bezpiecznej jazdy. Nocą oraz w trudnych warunkach pogodowych poprawia widoczność i zmniejsza prawdopodobieństwo kolizji drogowej. Jednak, aby było to możliwe reflektory te muszą być bezawaryjne. Oczywiście zdarza się, że reflektor na skutek stłuczki lub innej kolizji ulegnie uszkodzeniu – warto wówczas wymienić reflektory na nowe, sprawdzonej marki takiej jak Valeo. Specjaliści branży motoryzacyjnej zalecają wymianę reflektorów parami, np. obydwa reflektory przednie lub obydwa tylne.Reflektory marki Valeo to jedne z najlepszych na rynku. Producent zapewnia wysoką jakość wykonania, która przekłada się na długą żywotność reflektorów. Wśród cech charakterystycznych reflektorów Valeo znajdziemy również:

 

• Jakość części oryginalnych,
• Najnowsze technologie,
• Solidne wykonanie,
• Trwałość i odporność.

 

Dodatkowo wbudowane systemy oczyszczania zapewniają stale czystość reflektorów i poprawę jakości oświetlenia, nie prowadząc przy tym do oślepiania kierowców poruszających się w przeciwnym kierunku. Postaw na wysoką jakość, wybierz Valeo.

 
Reflektory w iParts.pl!

Reflektor samochodowyReflektory to te elementy samochodowe, od których sprawności w dużej mierze zależy bezpieczeństwo oraz komfort jazdy, zwłaszcza po zapadnięciu zmroku. Podróżowanie bez działających świateł samochodowych stwarza zagrożenie nie tylko dla nas samych, ale również dla innych ...

Sprawdź Reflektor