O reflektorach TYC

TYC jest producentem i dystrybutorem elementów wysokiej jakości oświetlenia samochodowego. Reflektory TYC dostarczane są na głównie na rynek części zamiennych. Wszystkie lampy tego producenta posiadają liczne certyfikaty jakości i są zgodne z europejskimi normami. Wśród szerokiej oferty reflektorów samochodowych firma posiada specjalną linię produkcyjną ExcellentiA. Dodatkowym atutem reflektorów produkowanych przez TYC jest ich atrakcyjny, futurystyczny wygląd.

 

Oprócz tego TYC proponuje swoim klientom zaawansowane systemy LED. Posiadają one innowacyjną technologię chłodzącą. Barwa światła z reflektorów LED koncernu TYC jest bardziej naturalna niż np.: w reflektorach HID/Xenon co znacznie podnosi widoczność i komfort jazdy. Zużywają one również niewielką ilość energii przez co ich żywotność jest dłuższa w porównaniu do standardowych reflektorów. Lampy LED według producenta mogą poprawnie działać ponad 10 000 godzin, w przypadku reflektorów ksenonowych jest to 3000 godzin. Jeśli chodzi o standardowe lampy halogenowe, czas ich „życia” szacowany jest na 500 – 1000 godzin.

 

Oświetlenie samochodowe TYC

TYC to lider w zakresie produkcji lamp samochodowych wykonanych w technologii LED z przeznaczeniem na rynek części zamiennych. Ponadto TYC jest stałym dostawcą części wykorzystywanych przy seryjnej produkcji wielu producentów samochodowych w Ameryce Północnej, Europie, Azji, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Główna produkcja części TYC odbywa się w miejscowości Tanian na Tajwanie, a europejska siedziba firmy zlokalizowana jest w ...

Czytaj więcej o TYC