Części samochodowe IPARTS

Auto części zamienne IPARTS

OFERTA PRODUKTOWA IPARTS - KLIKNIJ I SPRAWDŹ

 

części samochodowe iParts

iParts to zupełnie nowa marka na rynku samochodowych części zamiennych. Wraz z nią do branży motoryzacyjnej wkraczają: rzadko spotykana jakość, szeroka oferta produktowa, przemyślany dobór asortymentu oraz niezwykle atrakcyjne ceny. Choć w roli marki części zamiennych iParts dopiero debiutuje, historia tego znanego doskonale w Polsce brandu motoryzacyjnego jest już dość długa. Doświadczenie zdobyte w roli największego w kraju sklepu internetowego z częściami zamiennymi sprawia, że iParts jak mało która marka zna realne potrzeby oraz problemy dręczące polskich kierowców. I właśnie teraz problemy te będą mogły znaleźć w końcu swoje rozwiązanie.

Oferta produktowa marki iParts jest bardzo szeroka, tak jak szerokie są potrzeby właścicieli aut. W proponowanym przez nią asortymencie znaleźć można części układu hamulcowego (klocki hamulcowe, tarcze, bębny), części układu zawieszenia (wahacze, amortyzatory, sprężyny), a także wiele innych części samochodowych. Ich ostateczny dobór zależeć będzie od wielu czynników wpływających na zmianę zapotrzebowania na poszczególne elementy, w tym od zapotrzebowania zgłaszanego przez kierowców oraz nowości na rynku producentów aut i części zamiennych.

2 lata gwarancji na auto częściJako marka auto części zamiennych, iParts dba o swoich klientów z równą starannością, jak ma to miejsce w przypadku sklepu internetowego. Każdy kupujący produkty z logo iParts może liczyć na darmową dostawę (przy określonej sumie zamówienia), możliwość zwrotu do 14 dni i błyskawiczny czas realizacji (zwykle są to 2 dni robocze). Dla jeszcze większej pewności i komfortu zakupów, wszystkie części marki iParts zostały zabezpieczone aż 2-letnią gwarancją. Dzięki temu rozwiązaniu wszelkie produkty posiadające ewentualne ukryte wady produkcyjne mogą zostać łatwo i szybko wymienione na nowe.

Celem marki iParts jest zapewnienie polskim kierowcom dostępu do samochodowych części zamiennych prezentujących najwyższy możliwy do osiągnięcia stosunek jakości do ceny. Znając problemy, z jakimi na co dzień borykają się właściciele aut w Polsce, iParts postanowił zadbać o to, aby mogły być one rozwiązywane bez nadwyrężania domowego budżetu i jednocześnie bez rezygnowania z odpowiedniego komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Efekt ten stał się możliwy do osiągnięcia dzięki długiej obecności na rynku brandu iParts.pl, nawiązanym przez lata kontaktom z czołowymi producentami części samochodowych oraz silnej pozycji negocjacyjnej.

iParts nie jest marką kompromisu – to zupełnie nowa jakość w branży części zamiennych.

Opinie o częściach IPARTS

iParts.pl znam od dawna, więc nie miałem obaw przed złożeniem pierwszego zamówienia. Szybko okazało się, że zupełnie słusznie. Otrzymane części iParts są doskonale zgodne z ich specyfikacją i naprawdę starannie wykonane.

Adam, Jarocin

12-07-2019

Początkowo sądziłem, że ta nowa marka to kolejny budżetowy brand na rynku części zamiennych, ale nie. iParts to coś zupełnie innego. Części są wprawdzie niedrogie, ale ich jakość nie podlega dyskusji. Jestem mile zaskoczony.

Jan, Gdynia

18-07-2019

Byłem chyba jednym z pierwszych klientów, jacy zamówili części iParts. Nie ukrywam, że zrobiłem to głównie z ciekawości. Efekt przerósł moje oczekiwania. Części są solidne i tanie. Już wiem, że można je śmiało zamawiać.

Grzegorz, Oleśnica

02-08-2019

Na wypowiadanie się o trwałości poszczególnych części iParts jeszcze wprawdzie za wcześnie, ale z całą pewnością zasługują na uwagę ze względu na ich cenę. Jeśli okażą się równie dobre, jak tanie, to już wiem, że teraz to iParts będzie moją ulubioną marką.

Radek, Płock

10-08-2019