Części samochodowe SNR

Kategorie

Auto części zamienne SNR

Części samochodowe SNR

SNR to firma o ponad 100-letnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej. Liczne rozwiązania firmy SNR wykorzystywane są na całym świecie, a bogate doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość oferowanych części firmy SNR, które cenione są przez klientów, mechaników i sprzedawców w wielu krajach. Łożyska SNR wykorzystywane są w seryjnej produkcji samochodów Renault. Oprócz branży motoryzacyjnej części SNR obecne jest także w lotnictwie i przemyśle. 

Firma SNR łączona jest głównie z produkcją najwyższej jakości łożysk, które tworzy od początku istnienia, czyli od roku 1916. Aby łożyska SNR mogły trafić do sprzedaży muszą przejść szereg ściśle określonych przez normy firmy testów. Każde łożysko musi mieć określony rozmiar, musi spełniać wymagania jakościowe oraz pomyślnie przejść fazy testów. Dopiero wówczas potwierdza się zgodność części SNR z certyfikatami i nakłada dedykowany okres gwarancyjny. Części samochodowe SNR sprzedawane są łącznie w 120 krajach całego świata. Oprócz doskonałej jakości łożysk koła SNR słynie także z produkcji tarcz hamulcowych, pomp wody, pasków rozrządu oraz mocowań amortyzatorów, których nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu iParts.pl!

Opinie o częściach SNR

Jeżeli chodzi o łożyska to zawsze wybieram te z firmy SNR. Według mnie są najlepiej wykonane i wytrzymują zdecydowanie dłużej od zamienników innych firm, dlatego ogólnie polecam każdemu ich stosowanie.

Mariusz, Zakopane

16-02-2016

Mam założony cały rozrząd z SNRa i wiem że mogę być go pewny. Dlatego że i mój tata i brat jeżdżą na tych częściach już parę lat i są z nich zadowoleni.

Grzesiek, Radawa

13-03-2016

Przerobiłem już sporo rolek i napinaczy w moim samochodzie, ale te które zdobyły moje pełne zaufanie są z firmy SNR i jestem pewny że będę z nich korzystał zdecydowanie tak długo ile będzie można.

Łukasz, Zgorzelec

12-04-2016

W naszym warsztacie wykorzystuje się części najwyższej jakości, i zamienniki firmy SNR kwalifikują się do nich w 100%. Klienci jeszcze nigdy nie narzekali na te części i nie mieliśmy żadnych reklamacji na nie.

Krystian, Sanok

28-04-2016

Katalog części SNR online

Katalog online: https://eshop.ntn-snr.com/pl/