Uszczelki wydechu

Dlaczego prawidłowe uszczelnienie układu wydechowego jest tak ważne? Przede wszystkim wpływa ono na prawidłową pracę jednostki napędowej samochodu, tłumienie hałasu pracy silnika, skuteczne oczyszczanie spalin, a także zapobiega przedostawaniu się do wnętrza kabiny pasażerskiej silnie trującego dla człowieka tlenku węgla.

Rozszczelnienie układu wydechowego może zdążyć się w każdej chwili. Uszkodzone części systemu należy jak najszybciej wymienić w profesjonalnym warsztacie samochodowym. Jeżeli nieszczelności występują jedynie w miejscach połączenia tłumików z odcinkami rur, naprawę można przeprowadzić samemu. Wystarczy posiadać odpowiednie narzędzia oraz odpowiednie uszczelki układu wydechowego.

W sklepie internetowym iParts.pl znajdują się m.in. najlepszej jakości uszczelki tłumików, uszczelki łączące czy też uszczelki kolektorów pasujące do różnego rodzaju konstrukcji wydechowych. Uszczelki wydechu w iParts.pl to gwarancja jakości i wytrzymałości, a także prawdopodobnie najniższej ceny na rynku.

Odpowiednie i prawidłowe uszczelnianie układu wydechowego wpływa nie tylko na właściwą pracę jednostki napędowej, ale zapewniają również komfort dla podróżujących oraz otaczającego ich środowiska naturalnego.

 

Najpopularniejsi producenci

Uszczelki układu wydechowego FA1
Uszczelki układu wydechowego AJUSA
Uszczelki układu wydechowego WALKER
Uszczelki układu wydechowego MTS
Uszczelki układu wydechowego ELRING
Uszczelki układu wydechowego IMASAF
Uszczelki układu wydechowego CORTECO
Uszczelki układu wydechowego HART
Uszczelki układu wydechowego EBERSPÄCHER