Paski klinowe wielorowkowe

pasek klinowy wielorowkowyW sklepie internetowym iParts.pl znajduje się ponad 2 000 000 oryginalnych, fabrycznie zapakowanych części zamiennych. Wśród nich możecie Państwo znaleźć między innymi paski klinowe wielorowkowe pochodzące od renomowanych producentów auto części. 

Pasek klinowy w samochodzie odpowiedzialny jest między innymi za napędzanie pompy wody, alternatora oraz sprężarki klimatyzacji. Ze względu na technikę wykonania wyróżniamy dwa rodzaje pasków – klinowe oraz wielorowkowe. Paski klinowe wielorowkowe stosowane są w większości współcześnie produkowanych samochodów – głównie ze względu na udoskonaloną skuteczność działania i zwiększoną wytrzymałość w porównaniu z tradycyjnymi paskami klinowymi. 

Utworzenie rowków na powierzchni paska klinowego wielorowkowego umożliwiło jego całkowite przyleganie do kół pasowych, co gwarantuje cichszą i wydajniejszą pracę. Pamiętajmy, że niezależnie od rodzaju paska klinowego zastosowanego w naszym samochodzie warto regularnie sprawdzać jego naciąg. Naciąg paska klinowego najlepiej jest sprawdzać w połowie odległości pomiędzy kołami pasowymi. Czynnością tą nie musimy się przejmować, jeżeli auto wyposażone jest w automatyczny napinacz. 

W iParts.pl znajdziesz tylko i wyłącznie sprawdzone i renomowane paski klinowe wielorowkowe do niemal wszystkich marek samochodów.  

Wszystkie paski klinowe wielorowkowe, które znajdziesz na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy). 

Chcesz zakupić pasek klinowy wielorowkowy do swojego auta? Jeśli tak, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową. 

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Zadbaj o najwyższej jakości części w swoim samochodzie, i już dziś zamów w iParts.pl nowe paski klinowe wielorowkowe do swojego auta w najniższych cenach!