Napinacz paska wielorowkowego

Sklep motoryzacyjny iParts.pl oferuje Państwu bogaty wybór spośród 2 000 000 oryginalnych części zamiennych. Wśród nich znajdują się między innymi doskonałej jakości napinacze pasków klinowych pochodzące od renomowanych producentów części.

Paski klinowe napędzają w samochodach m.in. alternator oraz sprężarkę klimatyzacji. W celu zapewnienia optymalnego naciągu paska klinowego lub paska klinowego wielorowkowego w samochodach stosuje się napinacze. Napinacz paska dodatkowo zapobiega ślizganiu się oraz rozciągnięciu paska klinowego.

Nowoczesne samochody wyposażone są w napinacze pasków składające się z rolki dociskającej, sprężyny napinającej oraz dźwigni. W wielu przypadkach napinacze posiadają także amortyzator drgań paska, który w znacznym stopniu zwiększa kulturę pracy całego mechanizmu.

Napinacz paska to część typowo eksploatacyjna co oznacza, że będzie ona podlegać okresowej wymianie. Pamiętajmy, że przy wymianie napinacza zaleca się wymianę samego paska klinowego, gdyż stary pasek może być wyślizgany, rozciągnięty lub pęknięty. Jedynie wymiana kompletu części będzie gwarantować prawidłową pracę całego mechanizmu.

W iParts.pl znajdziesz tylko i wyłącznie renomowane napinacze pasków do niemal wszystkich marek samochodów. Oferujemy produkty najwyższej jakości pochodzące od takich producentów jak m.in.:

Znajdziecie u nas napinacze znanych i cenionych firm, w tym: DAYCO, BREDA LORETT, FEBI BILSTEIN, SWAG, LEMFÖRDER, OPTIMAL, INA, RUVILLE, DT.

Każdy napinacz paska, który znajdziesz na iParts.pl jest fabrycznie nowy i posiada pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Chcesz zakupić napinacz paska do swojego auta? Jeśli tak, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

Gdyby samodzielny wybór napinacza paska sprawił ci kłopot, nie martw się – pomożemy ci. Skontaktuj się z nami:

 

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
adres e-mail: [email protected]

 

Zamówienia można składać telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail) lub online 24h /dobę na stronie naszego sklepu internetowego.

Zadbaj o najwyższej jakości części w swoim samochodzie i już dziś zamów w iParts.pl nowy napinacz paska do swojego auta w najniższych cenach!

Najpopularniejsi producenci

Napinacz paska DAYCO
Napinacz paska INA
Napinacz paska FEBI BILSTEIN
Napinacz paska SWAG
Napinacz paska BREDA LORETT
Napinacz paska TRISCAN
Napinacz paska SASIC
Napinacz paska GATES
Napinacz paska OPTIMAL