Wahacze TRW

TRWKorzenie koncernu TRW Automotive sięgają blisko 100 lat wstecz. Wtedy to Charles Thompson zatrudniony w fabryce śrub postanowił przystosować maszyny do produkcji zaworów samochodowych. Jego pomysł stał się na tyle oryginalny, że niespełna kilkanaście lat później został on głównym menedżerem przedsiębiorstwa. Przedsiębiorstwo to połączyło swoje siły z Ramo-Wooldride, tworząc tym samym TRW. TRW zajmuje się produkcją i dystrybucją części samochodowych zarówno na rynek wtórny, jak i na pierwsze wyposażenie fabryczne.

Jednym z czołowych produktów marki TRW wahacze. Wahacze to elementy układu zawieszenia samochodu, łączące piastę koła (zwrotnicy) z nadwoziem. Wybór właściwych wahaczy zależy od rodzaju mocowania i umiejscowienia w aucie. Wahacze mają na celu minimalizowanie drgań wynikających z jazdy po nierównej nawierzchni. Spełniają one bardzo ważną rolę, gdyż ich poprawność działania wpływa w dużej mierze na nasze bezpieczeństwo. Nieprawidłowa i zbyt długa eksploatacja wahaczy powodować może: zerwanie wahacza, utratę panowania nad kierownicą, wykrzywienie elementów współpracujących oraz może być przyczyną wielu kosztownych napraw.

Doskonałym rozwiązaniem dla naszego samochodu jest wybór wahaczy TRW. Firma TRW uznawana jest za lidera branży motoryzacyjnej w dziedzinie bezpieczeństwa. W ofercie firmy znajdziemy ponad 100 rodzajów wahaczy – górne i dolne do zawieszenia przedniego i tylnego.

Wahacze górne i dolne TRW dostępne są w następujących rodzajach:

- Wahacze aluminiowe kute,

- Wahacze aluminiowe odlewane,

- Wahacze stalowe kute,

- Wahacze stalowe tłoczone.

 

Wśród produktów TRW znajdziemy również zestawy z tulejami: gumowymi, metalowo-gumowymi oraz hydraulicznymi. WszystkieWahacz TRW rodzaje wahaczy mogą występować również jako zintegrowana i niezintegrowana ze sworzniami kulowymi konstrukcja. Gwarantują one wówczas niezwykle wyso,ą odporność na zmiany temperatur.

Stosowanie wahaczy TRW pozwala zwiększyć komfort jazdy i przede wszystkim – co najważniejsze – podnieść bezpieczeństwo. Nie ryzykuj swoim zdrowiem – wybierz bezpieczne i sprawdzone wahacze TRW.

 
Tanie wahacze w iParts.pl

Wahacz

Wahacz samochodowy stanowi bardzo ważną cześć składową każdego układu zawieszenia i ma istotny wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Jest to element wodzący koło i oddzielający je od masy samochodu. W iParts.pl posiadamy największy wybór wahaczy do wszystkich modeli współczesnych aut. Nasza oferta ...

Sprawdź Wahacz