Części samochodowe SONAX

Kosmetyki do samochodów Sonax

OFERTA PRODUKTOWA SONAX - KLIKNIJ I SPRAWDŹ

Sonax Polska to marka dostarczająca na rynek doskonałej jakości chemię i kosmetyki samochodowe. Przez lata swej działalności stała się synonimem produktów najnowszej generacji, bez których rzesze klientów nie wyobrażają sobie codziennej pielęgnacji nie tylko aut, ale wszelkich powierzchni użytkowych i sprzętów w firmach z przeróżnych branż.

Siedziba firmy Sonax Polska mieści się w Białystoku i w początkowych latach działalności skupiała się na dystrybucji akcesoriów do pielęgnacji aut, a także kooperacji w procesach produkcji i instalacji zabudów do samochodów dostawczych.

Marka Sonax doskonale wyczuła zapotrzebowanie rynku i biorąc czynny udział we wprowadzaniu do Polski najnowszej generacji niemieckich produktów znacząco poszerzyła swój asortyment, W chwili obecnej stała się wiodącym dystrybutorem: chemii i kosmetyków przeznaczonych do czyszczenia i pielęgnacji aut, samochodowych odświeżaczy powietrza, chemii warsztatowej, a także myjek ciśnieniowych, odkurzaczy piorących, gąbek, ściągaczy, opryskiwaczy i wielu innych akcesoriów, które cieszą się dużą popularnością, zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych myjni, czy warsztatów motoryzacyjnych.

Wysoka jakość, wydajność i niebywała skuteczność wyżej wymienionych produktów marki SONAX sprawiła, iż stała się ona dystrybutorem chemii i kosmetyków znajdujących swoje zastosowanie w wielu innych gałęziach przemysłu, chociażby przy utrzymaniu czystości na halach produkcyjnych, bądź w lokalach gastronomicznych.

 W ciągu ponad 25 letniej obecności na rynku. Marka Sonax była wielokrotnie doceniania różnymi odznaczeniami spośród których warto wspomnieć o Złotym Laurze 2009 r. i Liście Gratulacyjnym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.

Produkty Sonax znajdują się w kategoriach:

Opinie o kosmetykach SONAX

Naprawdę świetnie rozbudowana oferta. Chemia i kosmetyki samochodowe marki Sonax to mój wybór nr 1! Płyny, koncentraty, nabłyszczacze, tabletki, woski, aktywna piana i generalnie wszystko co jest potrzebne w każdej myjni samochodowej. wliczając tu również maszyny, akcesoria, czyściwa. Dobry stosunek jakości do ceny.

Feliks, Warszawa

17-03-2022

Polecam produkty marki Sonax Polska. Wydajne i skuteczne, a dodatkowo o wszechstronnym zastosowaniu i to po całkiem okazjonalnej cenie. Duzy wybór w jednym miejscu wszelkiej maści środków codziennego użytku, od płynów do spryskiwaczy, gąbek, ścierek, przez szampony i woski, po odrdzewiacze penetrujące czy pianki konserwujące.

Andrzej, Łomża

25-03-2022

Kupiłam już co najmniej kilka rodzajów szamponów, płynów do czyszczenia, pianek, spray i jestem zadowolona. Skutecznie usuwają zabrudzenia, a przy tym mają całkiem przyjemne zapachy. Chociaż pierwsze skojarzenie marki SONAX to chemia i kosmetyki samochodowe, to jednak okazuje się, że ich oferta dostosowana jest do wielu innych gałęzi przemysłu, czy też zwykłego gospodarstwa. W końcu z zabrudzeniami, rdzą, przetarciami itd. mamy do czynienia niemal na każdym kroku.

Karol, Ruda Śląska

07-04-2022

Należą im się brawa za podążanie za potrzebami klientów. Jak dla mnie, możliwość zakupu w jednym miejscu wszelkiej niezbędnych w warsztacie chemii i kosmetyków samochodowych, to wielka oszczędność mojego czasu i pieniędzy. Środki i akcesoria spełniają swoje zadania. Dzięki nim sprawnie usuwa się wszelkie zanieczyszczenia i doprowadza auta na błysk.

Norbert, Częstochowa

14-04-2022