Bagażniki dachowe bazowe

Znaleziono produktów: 128
Sortuj:
Widok:   
z 5

114,00 z VAT
Kod: 3403 Producent części: AMOS

126,00 z VAT
Kod: 6013O Producent części: AMOS

135,00 z VAT
Kod: 6012O Producent części: AMOS

162,00 z VAT
Kod: 2202 Producent części: AMOS

205,00 z VAT
Kod: 2201 Producent części: AMOS

252,00 z VAT
Kod: 323L Producent części: AMOS

318,00 z VAT
Kod: 3201 Producent części: AMOS
1 | 2 | 3 | 4 | 5  Następna  

Bazowe bagażniki dachowe

Bagażniki dachowe bazowe to podstawa każdego typu akcesoriów samochodowych, które mają być zamontowane na dachu pojazdu. Dachowy bagażnik samochodowy, bagażnik narciarski, rowerowy, boxy czy też wszelkie systemy do transportu sprzętu wodnego są montowane do samochodu za pomocą belek oraz łap dachowych.

Dobór bagażnika bazowego

Bagażnik bazowy stanowi niezbędną bazę do montażu wszelkiego rodzaju akcesoriów na dachu samochodu. Bagażniki bazowe dachowe dobiera się do auta w oparciu o konkretną markę, model, rok produkcji oraz typ nadwozia pojazdu. Tego rodzaju bagażnik można zainstalować za pomocą oryginalnych punktów fabrycznych auta, z wykorzystaniem krawędzi dachu lub poprzez relingi zwykłe albo zintegrowane.

Belki stalowe i aluminiowe

Bagażniki bazowe dachowe są dostępne zarówno z belkami stalowymi, jak i aluminiowymi. Montaż akcesoriów w oparciu o belki stalowe odbywa się z wykorzystaniem tzw. cybantów, natomiast belki aluminiowe mają bardzo aerodynamiczny kształt, dzięki czemu generują znacznie mniejszy hałas podczas jazdy samochodem. Belki stalowe charakteryzują się przede wszystkim prostokątnym profilem, pokryciem z tworzywa sztucznego oraz przeważnie czarnym kolorem. To, co wyróżnia belki aluminiowe, to m.in. lekka konstrukcja, możliwość montażu na wsuwki oraz stosunkowo łatwy montaż.

Praktyczne i bezpieczne

Bagażniki dachowe bazowe są o wielu już lat produkowane i sprzedawane w Polsce zarówno dla aut osobowych, jak i dostawczych. Dzięki nim można znacznie zwiększyć przestrzeń załadunkową samochodu, zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo podczas transportu.