Transport sprzętu do sportów wodnych

Znaleziono produktów: 14
Sortuj:
Widok:   
z 1

Bagażniki samochodowe na sprzęt do sportów wodnych

W czasie wakacji wiele osób decyduje się na wypoczynek połączony ze sportem. Coraz częściej zdarza się również, że urlopowicze stawiają na spędzenie wolnego czasu nad wodą. Tym samym rośnie popularność wodnych aktywności rekreacyjno-sportowych, takich jak m.in. spływ kajakiem czy kite-surfing. Jednak jak przeprowadzić transport sprzętu do sportów wodnych? Jeśli chcesz zabrać na wyprawę ulubiony sprzęt, warto zapoznać się z profesjonalnymi poradami dotyczącymi transportu sprzętu do sportów wodnych.

Profesjonalne bagażniki sportowe na sprzęt wodny

Przewożenie sprzętów do sportów wodnych nie jest łatwe. Zazwyczaj mają one śliską powierzchnię, cechują się sporymi rozmiarami oraz nie dają się złożyć. W związku z tym tradycyjne bagażniki samochodowe przeważnie nie są wystarczające, choćby dlatego, że nie są w stanie pomieścić sprzętów do kajakarstwa czy żeglarstwa. Warto zatem zaopatrzyć się w ułatwiające podróż akcesoria, dzięki którym przewiezienie całego ekwipunku będzie o wiele prostsze. Jednym z takich rozwiązań może być profesjonalny bagażnik na sprzęt do sportów wodnych – np. dedykowany przewożeniu kajaków czy desek surfingowych. Popularnym pomysłem na transport sprzętu do sportów wodnych jest także zakupienie specjalnej przyczepki, do której zmieści się nawet kilka kajaków. Jednakże może ona nieco utrudniać jazdę samochodem, zwłaszcza przy pokonywaniu zakrętów czy wycofywaniu.

Uchwyty na sprzęt wodny i inne akcesoria

Wśród profesjonalnych akcesoriów do transportowania sprzętu do tego typu sportów znajdują się również specjalne uchwyty na sprzęt wodny. Montuje się je na bazowym bagażniku dachowym pojazdu i w ten sposób zabezpiecza na czas podróży. W zależności od specyfikacji można tym samym przewieźć kilka desek surfingowych, kajak czy łódkę typu canoe. Tego typu uchwyty do przewozu sprzętu do sportów wodnych nie tylko chronią ekwipunek podczas jazdy, ale również zapewniają osłonę przed działaniem warunków atmosferycznych. Są także łatwe w montażu, dzięki temu można je szybko zdjąć i przechować w samochodzie.

Komfortowy transport sprzętu do sportów wodnych dzięki jakościowemu sprzętowi

Jeśli poszukujesz profesjonalnych uchwytów lub bagażników sportowych na sprzęt wodny, warto zapoznać się z bogatą ofertą firmy iParts. Nasz sklep oferuje nie tylko specjalistyczne akcesoria w dobrych i okazjonalnych cenach, ale także doradztwo najlepszych fachowców w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli pomóc Ci wybrać odpowiednie bagażniki sportowe na sprzęt wodny, uchwyty na sprzęt wodny czy też  inny, dowolny sprzęt umożliwiający łatwy transport sprzętu do sportów wodnych.