Napinacz paska rozrządu w iParts.pl!

iParts.pl to sklep internetowy oferujący części samochodowe. Nasi klienci mają do dyspozycji produkty znanych producentów do wszystkich marek i modeli aut, wśród nich znakomite napinacze paska rozrządu.

Napinacz paska rozrząduNapinacz paska rozrządu służy, jak sama nazwa wskazuje, do napinania paska rozrządu. System rozrządu natomiast, to jeden z najważniejszych układów w samochodzie. Jego zadaniem jest sterowanie otwieraniem i zamykaniem zaworów w silniku. Zawory z kolei służą do doprowadzania do komory spalania (cylindra) powietrza i odprowadzanie z niej spalin.

Najbardziej rozpowszechnionymi napinaczami, wykorzystywanymi w motoryzacji są napinacze mechaniczne i hydrauliczne. Aby uniknąć zerwania paska rozrządu (co może okazać się niezwykle szkodliwe dla silnika) eksperci zalecają, aby wymieniać kompletne zestawy rozrządu, wraz z paskiem, rolką prowadzącą, rolką napinacza, napinaczem i w niektórych silnikach – pompą wody.

iParts.pl posiada pełną ofertę napinaczy paska rozrządu, w której znajdziemy produkty do praktycznie każdej marki samochodu. Oferujemy napinacze najlepszych światowych wytwórców, między innymi takich jak INA, Febi Bilstein, Ruville czy SWAG.
 
Wszystkie oferowane przez nas napinacze są fabrycznie nowe i dołączamy do nich pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Aby wybrać odpowiedni napinacz do Twojego auta, z powyższego zestawienia wybierz markę samochodu, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

Jeśli napotkasz na problemy z doborem właściwego napinacza lub po prostu zechcesz zasięgnąć porady eksperta - skontaktuj się z nami:

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
adres e-mail: [email protected]

Klienci mogą składać zamówienia telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail) lub online 24h na dobę poprzez naszą platformę internetową.

Musisz wymienić napinacz? Nie czekaj i już dziś zamów go w iParts.pl! Pomożemy dobrać odpowiedni produkt do Twojego samochodu, z bezpłatną dostawą do domu.