Sprężyny gazowe Delphi

Delphi to jedna z najbardziej uznanych marek w branży motoryzacyjnej. Posiada ponad sto lat doświadczenia w produkcji części samochodowych, co sprawia, że oferta firmy jest szeroka i nowoczesna. Części Delphi są zawsze najwyższej jakości, zgodne ze specyfikacjami OEM (części oryginalnych). Co jest ważne, niezależnie od przeznaczenia części, produkty Delphi zawsze spełniają najwyższe wymagania i przechodzą najbardziej wnikliwe testy. Tak samo jest ze znakomitymi sprężynami gazowymi pokrywy bagażnika i silnika Delphi, które od lat cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów.

Sprężyny gazowe pokrywy bagażnika i silnika Delphi produkowane są przy użyciu tych samych procedur, technologii i materiałów co produkty oryginalne. W ofercie Delphi znajdują się produkty do zarówno nowych, jak i trochę starszych modeli samochodów, wśród których wyróżniamy dwa rodzaje sprężyn gazowych:

Hydrauliczne sprężyny gazowe Delphi
– skuteczne w działaniu, gwarantują przyspieszenie do chwili uzyskania 2 cm od całkowitego otwarcia. W tym momencie olej znajdujący się w środku tłoka odpowiada za delikatne „wyhamowanie” sprężyny gazowej.

Dynamiczne sprężyny gazowe Delphi
– ich cechą charakterystyczną jest zamontowany w nich decelerator (spowalniacz), umieszczony na końcu sprężyny. Dzięki takiej budowie możliwe jest płynne i delikatne zatrzymanie ruchu tłoka w dowolnej pozycji – poziomej lub pionowej.

 

Sprężyny gazowe Delphi to elementy oferujące najlepszą jakość na rynku części zamiennych. Wszystkie produkty zostały  dokładnie skontrolowane w trakcie procesu produkcji. W sprężynach wykorzystano najnowocześniejsze technologie –  hydrauliczną i dynamiczną. Warto zwrócić uwagę na ponadprzeciętną trwałość sprężyn gazowych. Bogata oferta Delphi  powinna usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających użytkowników.