Wybierz model samochodu marki Audi

Auto części zamienne JP Group

JP Group powstała w 1975 roku w duńskim mieście Hjulmagervej. Firmę założył kierowca autobusu – Johannes Pedersen, pasjonat samochodów, który cały swój wolny czas poświęcał produkcji między innymi gumowych zawiesi do samochodów, gumowych młotków i popielniczek. Wytrwałość i ciężka praca pozwoliły mu zebrać odpowiednie fundusze, by zakupić odpowiednie maszyny i urządzenia do produkcji części samochodowych.

Auto części JP Group trafiają ...

Szukaj cześci JP GROUP

Zamienne części samochodowe do Audi

Auto części Audi

Proponujemy jedynie najwyższej jakości zamienne części samochodowe do praktycznie każdego współczesnego modelu auta. Oferowane części zamienne do Audi spełniają najsurowsze wymogi projektowe oraz konstrukcyjne, a także posiadają konieczne ...

Szukaj części do Audi
Uszczelki do termostatu silnika samochodowego

Termostat w samochodzie to jeden z kluczowych elementów układu chłodzenia. Jeśli ulegnie uszkodzeniu, nie ma mowy o właściwym chłodzeniu jednostki napędowej. Termostat wykorzystywany jest nie tylko w motoryzacji. W tego typu mechanizmy wyposażone są m.in. klimatyzatory, łaźnie, lodówki, zamrażarki, żelazka czy grzałki, a więc wszystkie urządzenia, w których ważną rolę odgrywa temperatura.

Termostat w samochodzie

Termostat ...

Sprawdź Uszczelka termostatu