Części samochodowe JP GROUP

Kategorie

Auto części zamienne JP Group

Części samochodowe JP GROUP

JP Group powstała w 1975 roku w duńskim mieście Hjulmagervej. Firmę założył kierowca autobusu – Johannes Pedersen, pasjonat samochodów, który cały swój wolny czas poświęcał produkcji między innymi gumowych zawiesi do samochodów, gumowych młotków i popielniczek. Wytrwałość i ciężka praca pozwoliły mu zebrać odpowiednie fundusze, by zakupić odpowiednie maszyny i urządzenia do produkcji części samochodowych.

Auto części JP Group trafiają na niezależny rynek części zamiennych, ale montowane są także jako wyposażenie fabryczne w pojazdach osobowych i dostawczych, wielu popularnych marek samochodowych. Firmie zaufało całkiem spore grono wiodących producentów branży motoryzacyjnej, a na rynku wtórnym marka stale cieszy się ogromnym uznaniem użytkowników.

Oferta marki prezentuje się bardzo solidnie. Stale poszerzana gama produktów rozbudowana została przez grono specjalistów odpowiedzialnych za rozwój firmy. W skład głównych linii produkcyjnych wchodzą elementy zawieszenia, amortyzatory, części układu hamulcowego, łożyska, kompletne układy sprzęgieł i wiele innych podzespołów.

Części samochodowe JP Group słyną z wysokiej jakości wykonania. Wszystkie komponenty, które opuściły ośrodki produkcyjne gwarantują maksymalnie wydłużony czas eksploatacji. W procesach produkcji stosowane są innowacyjne rozwiązania, dzięki którym wszystkie części charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością. Oprócz tego części firmy JP Group to doskonały stosunek jakości do ceny, która w realiach branży motoryzacyjnej jest stosunkowo niska. Oferowane części są zgodne z wszelkimi wymogami producentów OE i niezależnego rynku części zamiennych. Potwierdzają to między innymi istotne w krajach Unii Europejskiej certyfikaty ISO.