O termostatach Vernet

VERNET to francuska firma specjalizująca się w produkcji części odpowiedzialnych za kontrolę temperatury. Doświadczenie i wiedza zdobywane od 1927 roku sprawiły, że marka Vernet jest w światowej czołówce producentów i dostawców części na rynku samochodowym w swojej branży. Wysokiej jakości termostaty tego francuskiego producenta są dedykowane do samochodów osobowych i użytkowych produkcji europejskiej, amerykańskiej oraz azjatyckiej i dostępne są w ok. 80 krajach na całym świecie. Wszystkie produkty tej firmy posiadają liczne certyfikaty dotyczące spełaniania światowych norm jakościowych.

 

Termostaty CALORSET By VERNET to urządzenia wykorzystujące innowacyjną technologię przekształcającą energię cieplną w energię mechaniczną. Innym nowoczesnym rozwiązaniem stosowanym w produktach francuskiego koncernu jest technologia opierająca się na wykorzystaniu woskowych elementów. Znacznie zwiększają one zakres temperatur w jakich może pracować termostatu (od -20C do +130C) i otwierają drogę do dalszego rozwoju motoryzacji.

 

Oferta części Vernet w iParts.pl

Vernet to francuskie przedsiębiorstwo tworzące części samochodowe na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Bezpieczeństwo ludzi oraz poszanowanie środowiska naturalnego to jedne z podstawowych wartości francuskiej firmy, które sprawiają, że części Vernet spełniają liczne wymagania prawne i środowiskowe. Termostaty Vernet produkowane są od 1927 roku. Bogate doświadczenie uzyskane w tym czasie sprawiło, że Vernet aktualnie jest cenionym producentem termostatów na potrzeby ...

Czytaj więcej o CALORSTAT by Vernet