Części samochodowe CALORSTAT by Vernet

Kategorie

Oferta części Vernet w iParts.pl

Vernet to francuskie przedsiębiorstwo tworzące części samochodowe na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Bezpieczeństwo ludzi oraz poszanowanie środowiska naturalnego to jedne z podstawowych wartości francuskiej firmy, które sprawiają, że części Vernet spełniają liczne wymagania prawne i środowiskowe. Termostaty Vernet produkowane są od 1927 roku. Bogate doświadczenie uzyskane w tym czasie sprawiło, że Vernet aktualnie jest cenionym producentem termostatów na potrzeby rynku części zamiennych. Części samochodowe Vernet, dzięki najwyższej jakości wykonania oraz doskonałym parametrom technicznym, są jednymi z najbardziej popularnych podzespołów na rynku motoryzacyjnym.

Ogromne nakłady jakie przeznaczane są na prace rozwojowe sprawiają, że Vernet jest obecnie krajowym liderem w zakresie tworzenia elementów kontroli temperatury. O potencjalne firmy dobrze świadczą jej obroty, które za rok 2011 wyniosły około 60 milionów euro. Fabryki francuskiego koncernu rozmieszczone są na trzech kontynentach, co w dużej mierze ułatwia dystrybucję części Vernet. Asortyment przedsiębiorstwa składa się na takie podzespoły jak m.in. sondy lambda, termostaty oraz korki do chłodnic wody – dostępne są one w ofercie sklepu iParts.pl!

Opinie o CALORSTAT by Vernet

Gdy stary termostat odmówił posłuszeństwa, polecono mi zamiennik z firmy Vernet. Poczytałem o tym i okazało się, że to jedna z najlepszych firm produkujących termostaty, dlatego zdecydowałem że go założę.

, Częstochowa

Od lat przy wymianie termostatów używam części Vernet. Jeszcze nigdy nie było z nimi problemów ani reklamacji, dlatego uważam je za jedne z najlepszych dostępnych na Naszym rynku.

, Ostrołęka

Podczas wymiany sondy lambda, po konsultacji z paroma mechanikami postanowiłem skorzystać z części firmy Vernet. Nie ma z nią żadnych problemów, pasowała idealnie, wszystkie problemy zniknęły.

, Rzeszów

Zdecydowanie mogę polecić termostaty z firmy Vernet. Montuję je już od paru lat u swoich klientów i nie miałem jeszcze żadnej reklamacji.

, Zielona Góra