Części samochodowe CALORSTAT by Vernet

Kategorie

Auto części zamienne Calorstat Vernet

Części samochodowe CALORSTAT by Vernet

Vernet to francuskie przedsiębiorstwo tworzące części samochodowe na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Bezpieczeństwo ludzi oraz poszanowanie środowiska naturalnego to jedne z podstawowych wartości francuskiej firmy, które sprawiają, że części Vernet spełniają liczne wymagania prawne i środowiskowe. Termostaty Vernet produkowane są od 1927 roku. Bogate doświadczenie uzyskane w tym czasie sprawiło, że Vernet aktualnie jest cenionym producentem termostatów na potrzeby rynku części zamiennych. Części samochodowe Vernet, dzięki najwyższej jakości wykonania oraz doskonałym parametrom technicznym, są jednymi z najbardziej popularnych podzespołów na rynku motoryzacyjnym.

Ogromne nakłady jakie przeznaczane są na prace rozwojowe sprawiają, że Vernet jest obecnie krajowym liderem w zakresie tworzenia elementów kontroli temperatury. O potencjalne firmy dobrze świadczą jej obroty, które za rok 2011 wyniosły około 60 milionów euro. Fabryki francuskiego koncernu rozmieszczone są na trzech kontynentach, co w dużej mierze ułatwia dystrybucję części Vernet. Asortyment przedsiębiorstwa składa się na takie podzespoły jak m.in. sondy lambda, termostaty oraz korki do chłodnic wody – dostępne są one w ofercie sklepu iParts.pl!

Opinie o częściach CALORSTAT by Vernet

Gdy stary termostat odmówił posłuszeństwa, polecono mi zamiennik z firmy Vernet. Poczytałem o tym i okazało się, że to jedna z najlepszych firm produkujących termostaty, dlatego zdecydowałem że go założę.

Łukasz, Częstochowa

13-11-2015

Od lat przy wymianie termostatów używam części Vernet. Jeszcze nigdy nie było z nimi problemów ani reklamacji, dlatego uważam je za jedne z najlepszych dostępnych na Naszym rynku.

Tomasz, Ostrołęka

28-12-2015

Podczas wymiany sondy lambda, po konsultacji z paroma mechanikami postanowiłem skorzystać z części firmy Vernet. Nie ma z nią żadnych problemów, pasowała idealnie, wszystkie problemy zniknęły.

Mateusz, Rzeszów

16-01-2016

Zdecydowanie mogę polecić termostaty z firmy Vernet. Montuję je już od paru lat u swoich klientów i nie miałem jeszcze żadnej reklamacji.

Jerzy, Zielona Góra

29-01-2016

Katalog części Calorstat by Vernet online

Katalog online: https://www.calorstatbyvernet.com/