Części samochodowe LIQUI MOLY

Kategorie

Auto części zamienne Liqui Moly

Części samochodowe LIQUI MOLY

Firma Liqui Moly założona została w 1957 roku w Niemczech. Swoją nazwę jej właściciele zaczerpnęli od dwusiarczku molibdenu, związku chemicznego o właściwościach smarnych masowo wykorzystywanego dzisiaj do produkcji olejów silnikowych. Producent z sukcesem dostarcza produkty najwyższej jakości, zyskując coraz szersze grono odbiorców.

Przedsiębiorstwo zawdzięcza swój rozwój i międzynarodowy sukces wysokim nakładom na badania i rozwój nowoczesnych technologii. Części samochodowe Liqui Moly dostępne są w ponad 100 krajach na całym świecie. Części Ligui Moly rygorystyczne wymagania czołowych niemieckich koncernów samochodowych.

Wśród części firmy Liqui Moly znajdziemy wyroby pięciu linii produkcyjnych:

  • Środki smarne – oleje silnikowe, oleje przekładniowe, oleje hydrauliczne, smary.
  • Kosmetyki samochodowe – kosmetyki do lakieru, do szyb, do felg i opon, do wnętrza, do elementów chromowanych i gumowych, do silnika.
  • Dodatki – dodatki do oleju, dodatki do paliw, dodatki do chłodnicy oraz produkty Pro-Line.
  • Produkty do motocykli - dodatki, oleje, oleje przekładniowe, oleje do filtrów, oleje do teleskopów, kosmetyki, smary do łańcucha.
  • Produkty do samochodów ciężarowych – oleje silnikowe, oleje przekładniowe, środki serwisowe.
  • Produkty ogrodnicze
  • Środki serwisowe

Opinie o częściach LIQUI MOLY

Zarówno u siebie jak i w samochodach moich klientów stosuję oleje Liqui Moly. Według mnie są najlepiej dostosowane do specyfikacji podawanych przez producentów samochodów.

, Rzeszów

W każdym swoim aucie korzystałem z olei Liqui Moly, ponieważ mogę być pewny że nic się nie stanie z silnikiem w moim samochodzie podczas pracy na tym oleju. Polecił mi je mechanik parę lat temu i od tamtego czasu cały czas z nich korzystam.

, Ostrów

Liqui Moly to według mnie jedne z najlepszych olei dostępnych na Naszym rynku. Lepiej wydać trochę więcej pieniędzy i mieć bardzo dobry olej z wysokiej półki, niż zaoszczędzić na oleju, a później remontować silnik.

, Sochaczew

Bardzo często moi klienci pytają mnie o oleje Liqui Moly. Nigdy się na nich nie zawiodłem, dlatego zawsze odpowiadam że to jedne z najlepszych na rynku oleje silnikowe i zdecydowanie polecam je każdemu.

, Radymno

Asortyment producenta