Oleje syntetyczne LIQUI MOLY

Znaleziono produktów: 54
Sortuj:
Widok:   
z 2

51,00 z VAT
Kod: 2325 Producent części: LIQUI MOLY

55,00 z VAT
Kod: 9510 Producent części: LIQUI MOLY
Wysyłka od ręki!

55,00 z VAT
Kod: 2323 Producent części: LIQUI MOLY

55,00 z VAT
Kod: 2317 Producent części: LIQUI MOLY

58,00 z VAT
Kod: 2852 Producent części: LIQUI MOLY

63,00 z VAT
Kod: 2319 Producent części: LIQUI MOLY

68,00 z VAT
Kod: 1855 Producent części: LIQUI MOLY
Wysyłka od ręki!

194,00 z VAT
Kod: 2195 Producent części: LIQUI MOLY
Wysyłka od ręki!

209,00 z VAT
Kod: 9511 Producent części: LIQUI MOLY
Wysyłka od ręki!

225,00 z VAT
Kod: 5W305LONGTIMEHT Producent części: LIQUI MOLY
Wysyłka od ręki!

229,00 z VAT
Kod: 2328 Producent części: LIQUI MOLY
Wysyłka od ręki!

235,00 z VAT
Kod: 3715 Producent części: LIQUI MOLY
1 | 2  Następna  

Syntetyczne oleje samochodowe Liqui Moly

Liqui Moly to niemiecki producent płynów eksploatacyjnych, który posiada silną pozycję na rynku. Od ponad 60 lat działa na rynku lokalnym, a od przeszło dekady obecny jest również w Polsce. Choć oferta firmy jest o wiele bogatsza, w Polsce kojarzy się ją głównie z olejami syntetycznymi.

Potwierdzona jakość olejów syntetycznych Liqui Moly

Dzisiaj Liqui Moly to marka o ugruntowanej pozycji, która kojarzona jest z produktami wysokiej jakości. Firma posiada liczne certyfikaty jakości oraz wyróżnienia, na co niewątpliwie wpływ ma stosowanie jedynie sprawdzonych składników podczas produkcji olejów silnikowych. Obecnie oleje syntetyczne Liqui Moly to szeroki wybór produktów z różnych serii. Do najchętniej wybieranych przez kierowców zaliczyć należy bez wątpienia oleje silnikowe z serii Top Tec oraz Special.

W ramach serii Top Tec producent udostępnia bardzo uniwersalne oleje silnikowe, które znacząco podwyższają parametry pracy silnika. Pozytywnie wpływają na żywotność jednostki napędowej. Oleje syntetyczne Liqui Moly Top Tec zapewniają ochronę nawet trudno dostępnym elementom silnika. Wszystko za sprawą stosunkowo niewielkiej lepkości, umożliwiającej sprawne rozprowadzenie oleju.

Oleje silnikowe Liqui Moly Special to płyny o nieco większej lepkości. Ich cechą charakterystyczną jest zawartość niewielkiej ilości składników mogących zapchać filtry samochodowe. Dzięki temu są rekomendowane do pojazdów wyposażonych w filtr cząstek stałych. Ponadto, oleje syntetyczne Liqui Moly z serii Special zbierają doskonałe recenzje za dostosowanie do pracy w każdych warunkach pogodowych. Niezależnie od temperatury powietrza oleje tej marki skutecznie chronią silnik.

W asortymencie sklepu interentowego iParts.pl dostępnych jest szereg produktów marki Liqui Moly. Zapewniamy duży wybór, aby mieć pewność, że każdy z naszych Klientów znajdzie u nas olej, którego potrzebuje. Na bieżąco uzupełniamy ofertę, dlatego możesz być pewien, że znajdują się w niej najnowsze oleje syntetyczne Liqui Moly. Nie zapominamy jednak również o Klientach będących posiadaczami starszy pojazdów, którzy poszukują płynów przeznaczonych do jednostek napędowych montowanych przed laty.