Oleje półsyntetyczne LIQUI MOLY

Znaleziono produktów: 11
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej LIQUI MOLY Optimal 10W40 1 litr

44,00 z VAT
Kod: 3929 Producent części: LIQUI MOLY

Olej LIQUI MOLY Rasenmaeher SAE 30 1 litr

49,00 z VAT
Kod: 1264 Producent części: LIQUI MOLY

Olej LIQUI MOLY Super Leichtlauf Mototol 10W40 4 litry

97,15 z VAT
166,00 zł z VAT
Kod: 9504 Producent części: LIQUI MOLY

Olej LIQUI MOLY Optimal 10W40 4 litry

145,00 z VAT
Kod: 3930 Producent części: LIQUI MOLY
Wysyłka od ręki! ?

Samochodowy olej półsyntetyczny Liqui Moly

Oleje Liqui Moly to jedne z najbardziej popularnych na rynku, szanowane i dostępne w ponad 100 krajach świata. Wśród produktów smarnych Liqui Moly znajdziemy między innymi półsyntetyczne oleje silnikowe. Oleje półsyntetyczne mają wiele właściwości zbliżonych do olejów syntetycznych, a z pewnością zapewniają lepszą ochronę silnika niż oleje mineralne. Często traktowane są jako pomost w przejściu z oleju syntetycznego na mineralny. Moment samego przejścia jest jednak czynnością indywidualną, uzależnioną od stanu jednostki napędowej i przebiegu. Nawet w sytuacji, gdy na liczniku naszego auta pojawia się kilkaset tysięcy kilometrów, ale jednostka napędowa nie wykazuje żadnych objawów nadmiernego zużycia, nie ma konieczności rezygnowania z syntetyka.

Olej półsyntetyczny jest tańszy niż syntetyk, dlatego traktowany jest przez wielu kierowców jako sposób na oszczędność. Podobnie jak olej syntetyczny zapewnia ochronę silnika na wysokim poziomie, zabezpiecza przed korozją wszystkie elementy, z którymi ma kontakt, smaruje, chłodzi, tłumi hałasy i drgania, uszczelnia oraz usuwa zanieczyszczenia. W ofercie środków smarnych marki Liqui Moly znajdziemy szeroki wybór olejów półsyntetycznych wysokiej jakości, które doskonale radzą sobie w każdych warunkach pracy, zapewniając maksymalną ochronę i gwarantując równą pracę przy minimalnym współczynniku tarcia. Przekonaj się sam i wybierz sprawdzone oleje silnikowe Liqui Moly, którym zaufało miliony kierowców na całym świecie.

Niemiecka marka Liqui Moly dostarcza produkty przeznaczone do pojazdów mechanicznych, elektrycznych oraz spalinowych. W ofercie Liqui Moly znajdą się między innymi wysokiej jakości oleje silnikowe mineralne, syntetyczny i półsyntetyczne, wyposażone w substancje wydłużające żywotność silnika oraz zmniejszające tarcie.

Oleje półsyntetyczny Liqui Moly MOS2 Leichtlauf 10W40

Olej półsyntetyczny Liqui Moly MOS2 Leichtlauf 10W40 to całoroczny olej silnikowy, posiadający nowoczesną formułę bazująca na olejach syntetycznych i mineralnych. Polecany jest on to silników benzynowych oraz silników diesla. W jego składzie znajdziemy substancje, które powodują osadzanie się warstwy dwusiarczku molibdenu na wszystkich powierzchniach, które podlegają procesowi tarcia. Dzięki takiemu składowi, olej przyczynia się do spadku zużycia paliwa, a także wolniejszego zużycia samego oleju. Co więcej, produkt ten gwarantuje równomierną i stabilną pracę silnika, przy minimalnym współczynniku tarcia.

Liqui Moly Optimal 10W40

Półsyntetyczny olej silnikowy Liqui Moly Optimal 10W40 dedykowany jest do wysokoprężnych silników starszych konstrukcji, a także do silników benzynowych, doskonale sprawdza się również w jednostkach turbo doładowanych, a także wielozaworowych. Olej ten gwarantuje najwyższą jakość ochrony silnika, a tym samym przedłuża czas jego eksploatacji. Dodatkowym atutem tego produktu jest wyjątkowa właściwość przywracania kultury pracy, nawet jednostkom napędowym bardzo mocno wyeksploatowanym.

Silnikowe oleje Liqui Moly w iParts

W naszym sklepie motoryzacyjnym znajdziecie bogatą ofertę olejów niezawodnej niemieckiej marki Liquy Moly. Możecie Państwu nabyć u nas oleje do pojazdów z silnikiem benzynowym, silnikiem diesla, turbo doładowanych, czy też wielozaworowych. Oferta tego producenta zawiera oleje syntetyczne, mineralne oraz półsyntetyczne o bardzo dobrych parametrach, wyprodukowane z użyciem nowoczesnych technologii i zastosowaniem innowacyjnych formuł, gwarantujących jeszcze lepszą ochronę silnika.