Oleje mineralne LIQUI MOLY

Znaleziono produktów: 11
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej LIQUI MOLY Nova Super 20W50 5 litrów

101,00 z VAT
Kod: 20W5051421 Producent części: LIQUI MOLY

Mineralne oleje samochodowe Liqui Moly

Niemiecka marka LIQUI MOLY działająca na rynku od 1957 roku jest najczęściej kojarzona z produkcją wysokiej jakości olejów silnikowych oraz różnego rodzaju dodatków wykorzystywanych w szeroko rozumianej motoryzacji. Produkty firmy z Ulm to gwarancja skuteczności działania oraz doskonałej receptury opartej na najnowszych technologiach. Ważnym punktem w ofercie niemieckiej marki jest olej mineralny LIQUI MOLY, który cieszy się ogromnym uznaniem szczególnie wśród użytkowników nieco starszych samochodów.

Olej mineralny LIQUI MOLY

Przewagą oleju mineralnego nad środkami syntetycznymi oraz półsyntetycznymi jest przede wszystkim jego większa lepkość, dzięki czemu jest to idealny produkt do silników samochodowych z dużym przebiegiem. Olej mineralny LIQUI MOLY redukuje tarcia powstające w silniku, chroniąc jednocześnie wszystkie jego elementy przed nadmiernym i zbyt szybkim zużyciem. To także doskonały środek chłodzący i uszczelniający, a także skutecznie usuwający wszelkie zabrudzenia, nagary i szlamy z komory jednostki napędowej. Olej mineralny LIQUI MOLY to obecnie ścisła czołówka w tej kategorii jeśli chodzi o optymalne wydłużenie żywotności silnika, szczególnie tego z dużym przebiegiem.

Olej mineralny LIQUI MOLY, jak zresztą wszystkie produkty tej marki, produkowany jest z wykorzystaniem najwyższej jakości dodatków czyszczących i uszlachetniających, dzięki czemu tak przygotowany środek smarny w cuglach przechodzi wszelkie międzynarodowe testy jakościowe i wydajnościowe.

Dostępne oleje mineralne LIQUI MOLY

  • Olej LIQUI MOLY Nova Super 15W40 – mineralny produkt całoroczny do silników benzynowych oraz wysokoprężnych, również z turbodoładowaniem.
  • Olej LIQUI MOLY Leichtlauf MoS2 15W40 – wielosezonowy olej mineralny LIQUI MOLY do jednostek benzynowych i wysokoprężnych z technologią MoS2 (dwusiarczek molibdenu).
  • Olej LIQUI MOLY Racing HD Classic SAE 50 – wielosezonowy olej mineralny przeznaczony do widlastych silników/sprzęgła/skrzyni motocyklowych 4T typu chopper/cruiser/custom marki Harley Davidson.
  • Olej LIQUI MOLY HD 10W40 – do silników benzynowych i Diesla o dużym przebiegu.
  • Olej LIQUI MOLY Nova Super 20W50 – olej całoroczny do silników benzynowych i wysokoprężnych, również z turbosprężarką i katalizatorem.

Olej mineralny LIQUI MOLY to doskonały wybór w przypadku starszych samochodów oraz motocykli ze stajni Harley Davidson. Kupując w iParts.pl olej silnikowy tej niemieckiej marki, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości produkty, jego najniższej ceny rynkowej oraz bezpieczeństwa dla silnika w Twoim pojeździe, nawet przy ekstremalnych obciążeniach.