Tarcze sprzęgła w iParts.pl!

iParts.pl to sklep posiadający jedną z największych ofert na tarcze sprzęgła w Polsce. Nasi klienci mogą wybierać z produktów znanych producentów do wszystkich marek i modeli aut.

tarcza sprzęgłaTarcza sprzęgła jest jedną z głównych części sprzęgła w samochodowym układzie przeniesienia napędu. Składa się z piasty umiejscowionej na wielowypuście wałka sprzęgłowego a także tarczy nośnej z okładzinami ciernymi. To właśnie tarcza sprzęgła odpowiada za przenoszenie napędu z wału korbowego na wałek sprzęgłowy, wykorzystując w tym celu opory tarcia dociśniętych do siebie elementów. Najczęściej (w przypadku samochodów bez koła dwumasowego) tarcza sprzęgła posiada tłumik drgań skrętnych, który odpowiada za zabezpieczenie układu przed drganiami skrętnymi. Tarcza sprzęgła nie ma sztywno określonej trwałości, a to ile wytrzyma w danym aucie zależne jest w dużej mierze od stylu prowadzenia auta kierowcy.

Przy wymianie tarczy sprzęgła warto wybierać produkty renomowanych producentów, bowiem muszą one spełniać szereg wymogów konstrukcyjnych. Tylko tarcze sprzęgła wysokie jakości mogą zapewnić odpowiednią odporność na ścieranie i możliwość pracy przy wysokich temperaturach.

iParts.pl posiada pełną ofertę na tarcze sprzęgła, w której znajdziemy produkty do praktycznie każdej marki samochodu. Oferujemy produkty najlepszych światowych wytwórców, między innymi takich jak Luk, Sachs, Valeo czy Meyle.

 
Wszystkie oferowane przez nas tarcze sprzęgła są fabrycznie nowe i dołączamy do nich pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Aby wybrać odpowiednią tarczę sprzęgła, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

Jeśli napotkasz na problemy z doborem właściwej tarczy sprzęgła lub po prostu zechcesz zasięgnąć porady eksperta - skontaktuj się z nami:

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
adres e-mail: [email protected]

Zamówienia można składać telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail) lub online 24h / dobę na naszej platformie internetowej.

Musisz wymienić tarczę sprzęgła? Nie czekaj i już dziś zamów ją w iParts.pl! Pomożemy dobrać odpowiedni produkt do Twojego samochodu, z bezpłatną dostawą do domu.

Najpopularniejsi producenci

Tarcza sprzęgła LuK
Tarcza sprzęgła SACHS
Tarcza sprzęgła AISIN
Tarcza sprzęgła BLUE PRINT
Tarcza sprzęgła EXEDY
Tarcza sprzęgła JAPANPARTS
Tarcza sprzęgła ASHIKA
Tarcza sprzęgła JAPKO
Tarcza sprzęgła VALEO