Łańcuch rozrządu w iParts.pl!

W iParts.pl znajdziecie bogatą ofertę łańcuchów rozrządu do wszystkich modeli samochodów. Oferujemy części tylko i wyłącznie najlepszych producentów, mając na uwadze długą i bezproblemową eksploatację auta.

Łańcuch rozrząduŁańcuch rozrządu jest jednym z elementów układu rozrządu, bardzo istotnego systemu stosowanego w silnikach spalinowych. Jego zadaniem jest umożliwienie dopływu do cylindrów mieszanki paliwowo - powietrznej i usunięcie z nich produktów spalania. W zależności od silnika, w autach występuje pasek bądź łańcuch – łańcuch rozrządu często montowany jest w silnikach o dużej pojemności skokowej, z regulacją faz rozrządu a także w niektórych małolitrażowych jednostkach. W nowoczesnych autach, łańcuch rozrządu smarowany jest olejem silnikowym i zazwyczaj umiejscowiony jest w specjalnej obudowie. Część ta ma stosunkowo dużą trwałość - eksperci zalecają jego wymianę po 250-300 tys km, choć zdarzają się auta z np. 90 tys. km okresem eksploatacji – wszystko zależy od producenta i modelu samochodu.

Wszystkie łańcuchy rozrządu, dostępne na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

W celu wybrania pasującego łańcucha rozrządu do Twojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model i rocznik, a na końcu - wersję silnikową (przykładowo: Opel → Astra F 1991.09 – 1998.09 → 1.4 75 KM).

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Już teraz zadbaj o to, aby silnik w Twoim samochodzie działał idealnie i zamów najlepszy łańcuch rozrządu, dostępny tylko w iParts.pl!

Najpopularniejsi producenci

Łańcuch rozrządu FEBI BILSTEIN
Łańcuch rozrządu SWAG
Łańcuch rozrządu VAICO
Łańcuch rozrządu INA
Łańcuch rozrządu IPD
Łańcuch rozrządu RUVILLE
Łańcuch rozrządu BLUE PRINT
Łańcuch rozrządu DAYCO
Łańcuch rozrządu JPN