Łańcuch rozrządu w iParts.pl!

W iParts.pl znajdziecie bogatą ofertę łańcuchów rozrządu do wszystkich modeli samochodów. Oferujemy części tylko i wyłącznie najlepszych producentów, mając na uwadze długą i bezproblemową eksploatację auta.

Łańcuch rozrząduŁańcuch rozrządu jest jednym z elementów układu rozrządu, bardzo istotnego systemu stosowanego w silnikach spalinowych. Jego zadaniem jest umożliwienie dopływu do cylindrów mieszanki paliwowo - powietrznej i usunięcie z nich produktów spalania. W zależności od silnika, w autach występuje pasek bądź łańcuch – łańcuch rozrządu często montowany jest w silnikach o dużej pojemności skokowej, z regulacją faz rozrządu a także w niektórych małolitrażowych jednostkach. W nowoczesnych autach, łańcuch rozrządu smarowany jest olejem silnikowym i zazwyczaj umiejscowiony jest w specjalnej obudowie. Część ta ma stosunkowo dużą trwałość - eksperci zalecają jego wymianę po 250-300 tys km, choć zdarzają się auta z np. 90 tys. km okresem eksploatacji – wszystko zależy od producenta i modelu samochodu.

Wszystkie łańcuchy rozrządu, dostępne na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

W celu wybrania pasującego łańcucha rozrządu do Twojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model i rocznik, a na końcu - wersję silnikową (przykładowo: Opel → Astra F 1991.09 – 1998.09 → 1.4 75 KM).

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Już teraz zadbaj o to, aby silnik w Twoim samochodzie działał idealnie i zamów najlepszy łańcuch rozrządu, dostępny tylko w iParts.pl!

Najpopularniejsi producenci

Łańcuch rozrządu SWAG
Łańcuch rozrządu FEBI BILSTEIN
Łańcuch rozrządu IPD
Łańcuch rozrządu RUVILLE
Łańcuch rozrządu VAICO
Łańcuch rozrządu INA
Łańcuch rozrządu BLUE PRINT
Łańcuch rozrządu DAYCO