Napinacz łańcucha rozrządu w iParts.pl!

iParts.pl to sklep oferujący największą ilość napinaczy łańcucha rozrządu w Polsce. Nasi klienci mogą wybierać z produktów znanych producentów do wszystkich marek i modeli aut.

Napinacz łańcucha rozrząduPodstawowym założeniem działania układu rozrządu jest doprowadzenie mieszanki paliwowo – powietrznej do silnika i usunięcie spalin. Niekiedy układ ten wyposażony jest w łańcuch rozrządu – gdy tak jest, kompatybilną częścią systemu jest także napinacz łańcucha rozrządu. Ślizgi napinaczy hydraulicznych znajdują się po jednej bądź dwóch stronach łańcucha rozrządu. Zadaniem napinaczy łańcucha rozrządu jest oczywiście napinanie łańcucha, co równoważy skutki jego wydłużenia, mają także bardzo duży wpływ na neutralizację drgań i hałasu. Najczęściej trwałość napinacza łańcucha jest taka sama jak samego łańcucha, i elementy te wymienia się równocześnie.

iParts.pl posiada pełną ofertę napinaczy łańcucha rozrządu, w której znajdziemy produkty do praktycznie każdej marki samochodu. Oferujemy napinacze najlepszych światowych wytwórców.

Wszystkie oferowane przez nas napinacze łańcucha rozrządu są fabrycznie nowe i dołączamy do nich pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Aby wybrać odpowiedni napinacz łańcucha rozrządu do swojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

Jeśli napotkasz na problemy z doborem właściwego napinacza łańcucha rozrządu lub po prostu zechcesz zasięgnąć porady eksperta - skontaktuj się z nami:

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
adres e-mail: [email protected]

Zamówienia można składać telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail) lub online 24h / dobę na naszej platformie internetowej.

Musisz wymienić napinacz łańcucha rozrządu? Nie czekaj i już dziś zamów go w iParts.pl! Pomożemy dobrać odpowiedni produkt do Twojego samochodu, z bezpłatną dostawą do domu.

Najpopularniejsi producenci

Napinacz łańcucha FEBI BILSTEIN
Napinacz łańcucha SWAG
Napinacz łańcucha INA
Napinacz łańcucha RUVILLE
Napinacz łańcucha VAICO
Napinacz łańcucha TOPRAN
Napinacz łańcucha JPN
Napinacz łańcucha TRUCKTEC AUTOMOTIVE