Cylinderki hamulcowe koła w iParts.pl!

Na stronie iParts.pl znaleźć można największą ofertę na części samochodowe różnych marek. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie części najwyższej jakości, spełniające wszystkie niezbędne normy i atesty. Wśród nich – znakomite cylinderki hamulcowe koła.

Cylinderki hamulcowe koła to jedne z najważniejszych części bębnowego układu hamulcowego. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na proces działania bębna hamulcowego. Naciśnięcie pedału hamulca powoduje wzrost ciśnienia płynu hamulcowego, dzięki czemu skrajne powierzchnie cylinderka przesuwają się, a efektem tego jest docisk szczęk do bębna.

Nic więc dziwnego, że mechanicy rozpoczynają diagnostykę układu hamulcowego właśnie od sprawdzenia szczelności cylinderka hamulcowego. Jeśli okaże się, że cylinderki mają niesprawne uszczelnienia lub zapiekają się - kwalifikują się do natychmiastowej wymiany. Eksperci zalecają, aby sprawdzać stan hamulców w samochodzie co 20-30 tys. km.



iParts.pl posiada bogatą ofertę cylinderków hamulcowych do wszystkich modeli samochodów. Oferujemy cylinderki hamulcowe najlepszych producentów, m.in. ATE, Bosch, Brembo czy TRW.

Wszystkie oferowane przez nas cylinderki hamulcowe koła są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Jeśli chcesz wybrać odpowiednie cylinderki hamulcowe koła do swojego samochodu, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

Jeśli napotkasz na problemy z doborem pasującego cylinderka hamulcowego lub zechcesz po prostu zasięgnąć porady eksperta - skontaktuj się z nami:

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
adres e-mail: [email protected]

Zamówienia można składać telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail) lub online 24h na dobę na stronie naszego sklepu internetowego.

Dbaj o układ hamulcowy swojego samochodu i kup najlepsze cylinderki hamulcowe w iParts.pl!