Części samochodowe MOTUL

Kategorie

Auto części zamienne Motul

Części samochodowe MOTUL

Motul to przedsiębiorstwo motoryzacyjne obecne na rynku od ponad 150 lat. Głównym celem firmy jest tworzenie bezkompromisowych produktów o najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów. Części samochodowe Motul zostały szybko docenione przez czołowe zespoły sportowe oraz uznane za jedne z najlepszych w zakresie ochrony mechanizmów w ekstremalnych warunkach. Obecnie Motul to symbol najlepszych środków smarnych regularnie dostosowywanych do najwyższych wymagań rynkowych. Każdy z oferowanych produktów charakteryzuje się stałą, wysoką jakością zgodną z wymaganiami oraz specyfikacjami producentów z całego świata oraz potwierdzony jest licznymi atestami i certyfikatami. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą części firmy Motul w sklepie internetowym iParts.pl!

W ofercie części Motul znajdują się oleje silnikowe podzielone na oleje syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne. Ponadto Motul tworzy doskonałe oleje przekładniowe oraz specjalistyczne oleje do aut zabytkowych. Wszystkie produkty Motul opracowywane i tworzone są w jednej fabryce we Francji pod czujnym okiem kontrolerów jakości. Możemy je podzielić na:

Oleje mineralne Motul Oleje półsyntetyczne Motul Oleje syntetyczne Motul Oleje sportowe Motul

Opinie o częściach MOTUL

Oleje Motul towarzyszą mi od bardzo dawna. Jeszcze w podstawówce korzystałem z nich do swojego motoru. Teraz w każdym samochodzie zalewam oleje z tej firmy bo wiem że spełniają wszystkie wymogi.

Jarosław, Przemyśl

19-01-2016

Zdecydowanie polecam i zachęcam do wybierania olei Motul, ponieważ według mnie są to najlepsze oleje dostępne na rynku. Jakoś do ceny jest bardzo satysfakcjonująca, dlatego od wielu już lat wybieram tylko te oleje.

Bartosz, Sochaczew

23-02-2016

Prowadząc zakład mechaniki pojazdowej, często wymienia się oleje w samochodach. Osobiście polecam swoim klientom oleje Motul, ponieważ wiem że są jednymi z najlepszych.

Mateusz, Szczecin

26-02-2016

Zawsze sięgam po oleje z wyższej półki. Od dłuższego czasu stosuję w swoich samochodach oleje firmy Motul. Polecił mi je mój dobry znajomy, który jest mechanikiem, a teraz ja polecam je swoim znajomym.

Dawid, Kielce

01-04-2016

Asortyment producenta

Katalog olejów Motul online

Katalog online: https://www.motul.com/pl/pl/lubricants