Części samochodowe MOTUL

Kategorie

Auto części zamienne Motul

Części samochodowe MOTUL

Motul to przedsiębiorstwo motoryzacyjne obecne na rynku od ponad 150 lat. Głównym celem firmy jest tworzenie bezkompromisowych produktów o najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów. Części samochodowe Motul zostały szybko docenione przez czołowe zespoły sportowe oraz uznane za jedne z najlepszych w zakresie ochrony mechanizmów w ekstremalnych warunkach. Obecnie Motul to symbol najlepszych środków smarnych regularnie dostosowywanych do najwyższych wymagań rynkowych. Każdy z oferowanych produktów charakteryzuje się stałą, wysoką jakością zgodną z wymaganiami oraz specyfikacjami producentów z całego świata oraz potwierdzony jest licznymi atestami i certyfikatami. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą części firmy Motul w sklepie internetowym iParts.pl!

W ofercie części Motul znajdują się oleje silnikowe podzielone na oleje syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne. Ponadto Motul tworzy doskonałe oleje przekładniowe oraz specjalistyczne oleje do aut zabytkowych. Wszystkie produkty Motul opracowywane i tworzone są w jednej fabryce we Francji pod czujnym okiem kontrolerów jakości. Możemy je podzielić na:

Oleje mineralne Motul Oleje półsyntetyczne Motul Oleje syntetyczne Motul Oleje sportowe Motul

Opinie o częściach MOTUL

Oleje Motul towarzyszą mi od bardzo dawna. Jeszcze w podstawówce korzystałem z nich do swojego motoru. Teraz w każdym samochodzie zalewam oleje z tej firmy bo wiem że spełniają wszystkie wymogi.

, Przemyśl

Zdecydowanie polecam i zachęcam do wybierania olei Motul, ponieważ według mnie są to najlepsze oleje dostępne na rynku. Jakoś do ceny jest bardzo satysfakcjonująca, dlatego od wielu już lat wybieram tylko te oleje.

, Sochaczew

Prowadząc zakład mechaniki pojazdowej, często wymienia się oleje w samochodach. Osobiście polecam swoim klientom oleje Motul, ponieważ wiem że są jednymi z najlepszych.

, Szczecin

Zawsze sięgam po oleje z wyższej półki. Od dłuższego czasu stosuję w swoich samochodach oleje firmy Motul. Polecił mi je mój dobry znajomy, który jest mechanikiem, a teraz ja polecam je swoim znajomym.

, Kielce

Asortyment producenta

Katalog olejów Motul online

Katalog online: https://www.motul.com/pl/pl/lubricants