Oleje półsyntetyczne MOTUL

Znaleziono produktów: 20
Sortuj:
Widok:   
z 1

Samochodowy olej półsyntetczny marki Motul

Wysokiej jakości oleje półsyntetyczne marki Motul to bardzo popularne oleje silnikowe, wśród których znajdziemy oleje nadające się do pojazdów osobowych, ciężarowych, a także do silników jednośladów. W ofercie olei półsyntetycznych Motul znajdziemy produkty wysokiej klasy, spełniające bardzo restrykcyjne normy, dlatego nadają się do stosowania nawet nowoczesnych, wymagających jednostkach napędowych. Dzięki dodatkom uszlchetniającym, skutecznie chronią też silniki w starszych modelach, o dużym przebiegu, pomagają zachować czystość jednostki dzięki obecnym w oleju detergentów, a także wpływają pozytywnie na kondycję silnika przez wiele kilometrów, nawet w trudnych warunkach.

Olej półsyntetczny Motul 5100 10W40

Pó0łsynteczny olej silnikowy Motul 5100 został wyprodukowany na bazie estrów. Świetnie sprawdza się w silnikach czterosuwowych o wysokich osiągach, gwarantując świetne właściwości przeciwzużyciowe, chroniąc zarówno silniki jak i skrzynię biegów. Olej ten zapewnia trwałości oraz ochronę wszystkich współpracujących z jednostką napędową części, chroni silnik przed działaniem wysokich temperatur. Motul 5100 jest olejem bardzo popularnym wśród właścicieli jednośladów, dzięki swojej klasie lepkości. Nadaje się on do pracy z mokrym sprzęgłem, ponieważ spełnia wymagania JASO MA2.

Olej półsyntetyczny Motul 6100 Synergie + 10W40

To wysokiej jakości olej półsyntetyczny dedykowany silnikom benzynowym, wysokoprężnym, a także silników z turbodoładowaniem. Świetnie sprawdza się w starszych jednostkach napędowych z dużym przebiegiem. Można stosować go do jednostek z zasilaniem LPG. W składzie tego oleju znajduje się duża ilość uszlachetniających dodatków antykorozyjnych, antypiennych, przeciwzużyciowych, a także detergentów, wspierajacych zachowanie czystości silnika. Motul 6100 Synergie + jest całkowicie mieszalny z olejami mineralnymi oraz syntetycznymi w ramach tej samej klasy jakościowej. Specjalna receptura tego oleju sprawia, że spełnia on restrykcyjne normy MB 229.3, dotyczące najnowszych silników firmy Mercedes Benz.

Oleje silnikowe Motul w niskiej cenie

Oleje silnikowe to jedne z podstawowych i najważniejszych płynów eksploatacyjnych w pojazdach mechanicznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla silnika i całego samochodu jest zapewnienie mu dobrej jakości płynu smarnego, który zagwarantuje płynną pracę, chłodzenie i ochronnę jednostki napędowej. Z tego wzgędu staramy się oferować i dostarczać Państwu oleje samochodowe renomowanych producentów z całego świata, które zagwarantują odpowiednią dbałość o Państwa pojazdy.