Oleje mineralne MOTUL

Znaleziono produktów: 22
Sortuj:
Widok:   
z 1

Mineralne oleje samochodowe Motul

Francuska marka MOTUL od ponad 160 lat dostarcza na światowy rynek motoryzacyjny najwyższej wydajności oleje silnikowe oraz smary przemysłowe. Tak naprawdę dzisiejszy MOTUL wywodzi się od amerykańskiego przedsiębiorstwa Swan&Finch należącego do Johna D. Rockefellera, do którego prawa zostały wykupione w 1932 roku przez francuskiego inwestora, a nazwa MOTUL pojawiła się w oficjalnym obiegu dopiero w latach 50. XX wieku. W szerokim asortymencie dzisiejszej firmy MOTUL znajdują się m.in. doskonałe płyny hamulcowe, preparaty czyszczące i smarne czy też oleje przekładniowe. MOTUL to jednak przede wszystkim topowe oleje silnikowe, w tym także niezawodne oleje mineralne.

Olej mineralny MOTUL

Dzięki swym wyjątkowym właściwościom, olej mineralny MOTUL spełnia wszelkie wymagania i specyfikacje czołowych światowych producentów samochodów. Olej mineralny wykorzystuje się obecnie znacznie rzadziej niż kiedyś, a ich miejsce zajmują produkty syntetyczne i półsyntetyczne. Nie oznacza to jednak, że są już bezużyteczne. Olej mineralny MOTUL sprawdzi się o wiele lepiej w samochodach z silnikami o znacznym przebiegu niż pochodne oleje półsyntetyczne czy zaawansowane środki syntetyczne. Zapewnia on takim jednostkom właściwe chłodzenie i uszczelnienie pomiędzy pierścieniami, tłokiem a tuleją cylindra, oraz umożliwia wytworzenie odpowiednio wysokiego ciśnienia w cylindrze. Olej mineralny to bardzo dobra ochrona silnika i optymalne ograniczenie procesu spalania oleju.

Dostępne oleje mineralne MOTUL

  • Olej silnikowy MOTUL 4000 Motion 15W40 – do silników benzynowych i wysokoprężnych o konwencjonalnej konstrukcji, również z zasilaniem LPG
  • Olej mineralny MOTUL Classic 20W50 – doskonały preparat do silników benzynowych i wysokoprężnych wyprodukowanych przed rokiem 1970.

Aby utrzymać silnik swojego klasyka w dobrej formie, potrzebujesz olej mineralny MOTUL o świetnych parametrach i w doskonałej cenie. U nas znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty pochodzące od sprawdzonych i godnych zaufania producentów motoryzacyjnych środków smarnych.aa