Części samochodowe MOBIL

Kategorie

Producent olejów silnikowych Mobil

Za datę założenia firmy Mobil uznaje się rok 1911. Jednak już w XIX wieku twórcy tego przedsiębiorstwa brali czynny udział w wydobyciu ropy naftowej oraz produkcji olejów. Początkowo były to oleje do konserwacji skór, z czasem jednak firma wyspecjalizowała się w działalności na rynku motoryzacyjnym. Dzisiaj amerykańska spółka słynie na całym świecie z produkcji jakościowych olejów silnikowych. Produkty tej marki to dziesiątki smarów tworzonych w ramach różnych grup produktowych. Najpopularniejsze na rynku zdają się być oleje silnikowe Mobil 1. Do tej serii zaliczane są różnorodne oleje przeznaczone do użytku w jednostkach napędowych samochodów osobowych. Szczególną linię stanowią oleje Mobil Super. Są to smary najnowszej generacji, zaliczane do produktów klasy premium. Ich głównym zadaniem jest zwiększenie żywotności silnika. Ponadto producent oferuje między innymi oleje silnikowe Mobil Delvac, przeznaczone do samochodów ciężarowych z silnikami wysokoprężnymi.

Oleje Mobil są wysoko cenione za świetne właściwości smarne, zdolność przystosowania się do warunków atmosferycznych, dużą efektywność oraz parametry wspierające zachowanie czystości silnika. Aktualnie Mobil to międzynarodowy koncern z siedzibą główną w Stanach Zjednoczonych. Oprócz produkcji i dystrybucji olejów silnikowych, firma między innymi prowadzi również sprzedaż paliwa.

Asortyment producenta

Opinie o olejach Mobil

Oleje Mobil to zdecydowanie jedna z najlepszych propozycji na rynku. Po wprowadzeniu do silnika dowolnego oleju z linii Mobil 1 lub Mobil Super, od razu widać różnicę w efektywności pracy silnika. Z czystym sumieniem polecam oleje Mobil.

, Worcław

Mobil to firma należąca do światowej czołówki producentów olejów silnikowych. Efektywne smarowanie wszystkich zakamarków silnika, czyszczenie jednostki napędowej, a do tego długi okres eksploatacji to największe zalety olejów tej marki.

, Zgorzelec

Produkty marki Mobil to sprawdzona jakość. To jedna z najlepszych propozycji dla każdego, kto chce dobrze zadbać o swój silnik. Skuteczne smarowanie, które wydłuża żywotność jednostki napędowej to zadanie, z którego oleje Mobil wywiązują się znakomicie.

, Ełk

Mobil to zaufany producent, który oferuje jakościowe produkty. Zarówno oleje z linii Mobil Super, jak i z linii Mobil 1 to dobra opcja dla wszystkich kierowców pragnących wydłużyć żywotność silników w swoich samochodach.

, Kielce