Oleje półsyntetyczne Mobil 1

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

23,00 z VAT
Kod: 10W401SUPERS2000 Producent części: MOBIL
Wysyłka od ręki!

72,00 z VAT
Kod: 10W404SUPER2000TURBODIESEL Producent części: MOBIL

76,00 z VAT
Kod: 10W404SUPERS2000 Producent części: MOBIL
Wysyłka od ręki!

115,00 z VAT
Kod: 10W405SUPERS2000 Producent części: MOBIL
Wysyłka od ręki!

Olej silnikowy półsyntetyczny Mobil 1

Marka Mobil 1 to renomowany, znany i rozpoznawalny niemal na całym świecie producent olejów samochodowych. Oleje półsyntetyczne Mobil 1mają świetne właściwości operacyjne, niezależne od warunków środowiskowych. Cechuje je odporność na utlenienie oraz wytrącanie podczas wysokich temperatur, zachowują również odpowiednią konsystencję w niskich temperaturach. Dodatkowym atutem są ich właściwości czyszczące, wpływające pozytywnie na ekonomię spalania paliwa, a także umożliwiają rozszerzoną częstotliwość wymiany oleju.

Olej półsyntentyczny Mobil 2000 XI 10W40

Półsyntetyczny olej Mobil 1 2000 XI 10W40 to skuteczny, nowoczesny olej silnikowy, gwarantujący doskonałą ochronę jednostki napędowej przed zużyciem oraz powstawaniem osadów. Gwarantuje on perfekcyjną czystość silnika, skuteczną ochronę przed zużyciem, a także gwarancję optymalnego działania silnika, w jakim pracuje. Olej półsyntetyczny Mobil 1 2000 XI przejawia bardzo dobre parametry rozruchu na zimno, wpływa na oszczędność paliwa, a także wolniejszą eksploatację jednostki napędowej. Olej ten rekomendowany jest do stosowania w silnikach samochodów, które od czasu do czasu muszą pracować w trudnych warunkach. Olej nadaje się do silników benzynowych, a także silników Diesla, które nie posiadają wbudowanego filtra cząstek stałych DPF. Można z niego korzystać zarówno w samochodach osobowych, jak i w furgonetkach, lekkich ciężarówkach, czy też samochodach sportowo-użytkowych. Nadaje się zarówno do ruchu miejskiego, jak i na drogi szybkiego ruchu.

Oleje samochodowe półsystentyczne Mobil 1 w iParts

Oferowane w Iparts oleje półsyntetyczne to szeroka gama produktów pochodzących do sprawdzonych producentów. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i usług, dlatego robimy wszystko, aby zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie, a także produkty, dające pewność i bezpieczeństwo Państwa pojazdów. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zamówienia były realizowane szybko i profesjonalnie.