Łączniki stabilizatora od Moog

Łączniki stabilizatorów MoogFirma Moog istnieje na rynku blisko od 100 lat. Założona została w 1919 roku w Stanach Zjednoczonych. Od 1998 roku jest ona częścią innowacyjnej korporacji Federal-Mogul, jednego z czołowych producentów komponentów samochodowych. Od momentu powstania firmy odnosiła ona liczne sukcesy, zaznaczając swoją obecność w historii rozwoju produktów silnikowych i samochodowych. W ofercie firmy znajdziemy między innymi łożyska, amortyzatory, mocowania, zestawy naprawcze, części układu kierowniczego oraz elementy zawieszenia.

 

Jednym z produktów Moog jest łącznik stabilizatora. Łącznik stabilizatora to element łączący nadwozie pojazdu z częścią zawieszenia, a dokładnie stabilizatorem. Jego praca wpływa na stabilizację koła, eliminując wibracje i niepożądane ruchy podczas jazdy.

 

Łącznik stabilizatora firmy Moog gwarantuje kontrolę nad kołami pojazdu. Zapewnia sztywność i stabilność układu kierowniczego. Wszystkie produkty poddawane są stuprocentowej kontroli jakości i bezpieczeństwa. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów tak, aby zapewnić optymalny stopień elastyczności, najwyższy poziom trwałości i bezpieczeństwa. Dodatkowo w komplecie znajdują się wszystkie elementy, potrzebne do jego montażu.

 
Tanie łączniki stabilizatora w iParts.pl

Łącznik stabilizatora

Kolejnym istotnym elementem zawieszenia każdego samochodu jest łącznik stabilizatora. Sam łącznik kosztuje niewiele, jednak jego wymiana to zazwyczaj złożony i pracochłonny proces. Warto więc postawić na element z wyższej półki, pochodzący ...

Sprawdź Łącznik stabilizatora