Łączniki stabilizatora od Moog

Łączniki stabilizatorów MoogFirma Moog istnieje na rynku blisko od 100 lat. Założona została w 1919 roku w Stanach Zjednoczonych. Od 1998 roku jest ona częścią innowacyjnej korporacji Federal-Mogul, jednego z czołowych producentów komponentów samochodowych. Od momentu powstania firmy odnosiła ona liczne sukcesy, zaznaczając swoją obecność w historii rozwoju produktów silnikowych i samochodowych. W ofercie firmy znajdziemy między innymi łożyska, amortyzatory, mocowania, zestawy naprawcze, części układu kierowniczego oraz elementy zawieszenia.

 

Jednym z produktów Moog jest łącznik stabilizatora. Łącznik stabilizatora to element łączący nadwozie pojazdu z częścią zawieszenia, a dokładnie stabilizatorem. Jego praca wpływa na stabilizację koła, eliminując wibracje i niepożądane ruchy podczas jazdy.

 

Łącznik stabilizatora firmy Moog gwarantuje kontrolę nad kołami pojazdu. Zapewnia sztywność i stabilność układu kierowniczego. Wszystkie produkty poddawane są stuprocentowej kontroli jakości i bezpieczeństwa. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów tak, aby zapewnić optymalny stopień elastyczności, najwyższy poziom trwałości i bezpieczeństwa. Dodatkowo w komplecie znajdują się wszystkie elementy, potrzebne do jego montażu.

 

Sprawdź części Moog

Moog to amerykańska firma produkująca części zamienne, głównie do układów kierowniczych oraz układów zawieszenia samochodów osobowych. Przedsiębiorstwo może pochwalić się bogatą, niemal stuletnią historią. Założyciele firmy czyli bracia Hubert Prater Moog oraz Shulman Alva Moog zainteresowali się inwestycją w branżę motoryzacyjną przypadkowo. W 1917 roku zostali oni pozbawieni pracy w związku z zamknięciem rodzinnego sklepu zajmującego się sprzedażą ...

Czytaj więcej o MOOG