Oleje półsyntetyczne Specol

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej SPECOL ExtraSpec 10W40 1 litr

28,00 z VAT
Kod: 10W40SPEC1 Producent części: SPECOL
Wysyłka od ręki!

Olej SPECOL ExtraSpec 10W40 4 litry

86,00 z VAT
Kod: 10W40SPEC4 Producent części: SPECOL
Wysyłka od ręki!

Olej SPECOL Spec Diesel 2000 10W40 4 litry

94,00 z VAT
Kod: 10W404SPECOLDIESEL Producent części: SPECOL
Wysyłka od ręki!

Olej SPECOL Spec Diesel 2000 10W40 1 litr

16,00 z VAT
Kod: 10W40SPECD1 Producent części: SPECOL

Olej półsyntetyczny Specol

Oleje półsyntetyczne Specol, to dobrej jakości, wydajne i skuteczne oleje silnikowe, charakteryzujące się gwarancją precyzyjnej ochrony silnika, oraz najwyższą skutecznością. Oleje Specol mogą być stosowane zarówno w silnikach benzynowych, jak i w wysokoprężnych jednostkach napędowych. Marka Specol to producent olejów samochodowych posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie. Produkty tej firmy zostały opracowane na bazie innowacyjnych technologii, wyróżniają się doskonałą jakością oraz wydajnością, co więcej wszystkie produkty marki Specol są certyfikowane.

Olej półsystentyczny Specol Spec Diesel 2000 10W40

Olej półsyntetyczny Specol Spec Diesel 2000 najlepiej sprawdzi się w silnikach wysokoprężnych w tym też turbo doładowanych w samochodach osobowych, a także lekkich samochodach dostawczych. Może być on również używany w silnikach benzynowych, które potrzebują oleju takiej klasy. Olej ten jest świetnie dostosowany do tego, aby zapobiegać powstawaniu osadów i nagarów w komorze silnika, dzięki obecności dużej ilości bazy syntetycznej, a także uszlachetniających dodatków, w tym detergentów, zapewniających czystość. Olej półsyntetyczny Specol Sped Diesel 2000 doskonale dostosowuje się do zmiennych warunków termicznych oraz obciążeń mechanicznych, zachowując trwały film olejowy. Co istotne, olej jest całkowicie mieszalny z innymi olejami z tej samej klasy jakościowej oraz lepkościowej.

Oleje silnikowe półsyntetyczne Specol w niskiej cenie

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo oleje półsyntetyczne Specol, a także wiele innych olejów i produktów motoryzacyjnych, niezbędnych podczas serwisu czy też naprawy Państwa pojazdów. Staramy się dobierać produkty najwyższej klasy, pochodzące od renomowanych producentów, dających gwarancję najlepszej jakości i korzystnych cen. Nasi wykwalifikowani doradcy każdego dnia są do Państwa dyspozycji i oferują pomoc mailową lub telefoniczną w doborze najbardziej odpowiednich produktów do Państwa pojazdów.