Oleje syntetyczne Specol

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej SPECOL Spec Gold 5W30 4 litry

99,00 z VAT
Kod: 5W30SPEC4 Producent części: SPECOL

Olej SPECOL Spec Gold 5W40 4 litry

101,00 z VAT
Kod: 5W40SPEC4 Producent części: SPECOL

Olej SPECOL Spec Gold 5W30 1 litr

19,00 z VAT
Kod: 5W30SPEC1 Producent części: SPECOL

Olej SPECOL Spec Gold 5W40 1 litr

21,00 z VAT
Kod: 5W40SPEC1 Producent części: SPECOL

Syntetyczne oleje samochodowe Specol

Specol to stosunkowo młoda firma, która zdążyłą już jednak wyraźnie zaznaczyć swoją obecność na rynku. Polski producent płynów eksploatacyjnych i smarnych doceniany jest za wysoką jakość produktów. W ofercie firmy chcącej uchodzić za nowoczesną, oczywiście nie może zabraknąć dzisiaj olejów syntetycznych. Obecne są one również w asortymencie firmy Specol.

Wysokiej jakości oleje syntetyczne Specol

Główna propozycja od Specol w zakresie asortymentu olejów syntetycznych to płyny z serii Spec Gold. Uchodzą one za oleje uniwersalne, gdyż stosuje się je zarówno w silnikach benzynowych, jak i wysokoprężnych. Doskonale radzą sobie we współpracy z jednostkami wyposażonymi w turbodoładowanie. Producent zwraca baczną uwagę na jakość dodatków uszlachetniających dołączanych do składu produkowanych płynów. Stanowią one gwarancję czystej pracy oleju. Brak nagaru natomiast przekłada się bezpośrednio na dłuższą żywotność silnika. Warto również wspomnieć, że oleje syntetyczne Specol są produkowane z zastosowaniem technologii LongLife. Co to oznacza w praktyce? Rzecz w tym, iż oleje marki Specol umożliwiają znaczne wydłużenie okresów wymiany płynu silnikowego. Ważną właściwością olejów syntetycznych Specol jest również wysoka tolerancja na niskie temperatury. Nawet w najtrudniejszych warunkach oleje marki Specol zachowują swoje właściwości, wciąż chroniąc silnik i zapewniając mu optymalne warunki pracy. Omawiane oleje silnikowe Specol sprawdzą się w samochodach osobowych oraz lekkich dostawczych. Osobne linie olejów tej marki przeznaczone są dla motocykli, samochodów ciężarowych i sprzętu ciężkiego.

Przeglądając ofertę sklepu internetowego iparts.pl, znajdziesz w niej również oleje syntetyczne Specol. Posiadamy wszystkie najpopularniejsze produkty tej marki, które dostępne są w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami poszczególnych olejów, aby wybrać najodpowiedniejszy do danego modelu pojazdu. Warto skorzystać z naszej porównywarki produktów, dzięki której szybko przekonasz się, który z wybranych produktów posiada lepsze właściwości.