Oleje mineralne Specol

Znaleziono produktów: 6
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej SPECOL ExtraSpec 15W40 1 litr

33,00 z VAT
Kod: 15W40SPEC1 Producent części: SPECOL
Wysyłka od ręki! ?

Olej SPECOL Superol CD 15W40 1 litr

12,00 z VAT
Kod: 15W40SUP1 Producent części: SPECOL

Olej SPECOL Spec Diesel 15W40 1 litr

15,00 z VAT
Kod: 15W40SPECD1 Producent części: SPECOL

Olej SPECOL Spec Diesel 15W40 4 litry

49,00 z VAT
Kod: 15W40SPECD4 Producent części: SPECOL

Olej SPECOL Superol CD 15W40 5 litrów

53,00 z VAT
Kod: 15W40SUP5 Producent części: SPECOL

Olej SPECOL ExtraSpec 15W40 4 litry

61,00 z VAT
Kod: 15W40SPEC4 Producent części: SPECOL

Mineralne oleje samochodowe Specol

Marka SPECOL to najmłodszy przedstawiciel polskich producentów środków smarnych, płynów eksploatacyjnych i preparatów naftowych dla sektora motoryzacyjnego oraz przemysłowego. Jednym z coraz chętniej wybieranych produktów przez kierowców jest olej mineralny SPECOL, który doskonale sprawdza się zarówno w jednostkach benzynowych, jak i wysokoprężnych.

Olej mineralny SPECOL

Produkty polskiej firmy petrochemicznej SPECOL powstają w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz innowacyjne dodatki uszlachetniające. Olej mineralny SPECOL to formuła oparta na najlepszych detergentach i dyspergatorach, inhibitorach oraz depresatorach. Dzięki zastosowaniu tych innowacyjnych składników olej mineralny SPECOL stanowi doskonały środek przeciwdziałający powstawaniu i odkładaniu się osadów, nagarów i szlamu w silniku, zapobiega nadmiernemu zużyciu oraz korozji elementów jednostki napędowej, stabilizuje lepkość obniżając temperaturę płynięcia oleju, przez co ma on wysoką zdolność do smarowania w niskich temperaturach. Olej SPECOL spełni swoje funkcje w samochodach osobowych i dostawczych wyposażonych w silniki starszej i nowszej konstrukcji o dużym przebiegu, również z turbodoładowaniem, nawet w warunkach zmiennych obciążeń termicznych i mechanicznych.

Dostępne oleje mineralne SPECOL

  • Olej SPECOL Superol CD 15W40 – do smarowania silników wysokoprężnych różnego typu, również z turbodoładowaniem, o dużym przebiegu
  • Olej SPECOL ExtraSpec 15W40 – przeznaczony do silników benzynowych i wysokoprężnych, także z turbosprężarką
  • Olej mineralny SPECOL Spec Diesel 15W40 – rekomendowany przede wszystkim do jednostek wysokoprężnych, również z turbodoładowaniem, a także do silników benzynowych, o ile zachodzi zgodność ze specyfikacją

Marka SPECOL daje Ci możliwość zapewnienia silnikowi w Twoim samochodzie optymalnej ochrony i maksymalnych parametrów pracy. Jeżeli Twoja jednostka napędowa ma już trochę przejechanych kilometrów na liczniku lub jest mocno eksploatowana, olej mineralny SPECOL w iParts.pl będzie najlepszym remedium na zwiększenie żywotności jej elementów. Gwarantujemy najniższe ceny, profesjonalne doradztwo na każdym etapie zakupów oraz najwyższą jakość wszystkich dostępnych produktów smarnych.