Oleje półsyntetyczne Lotos

Znaleziono produktów: 7
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej półsyntetyczny samochodowy Lotos

Marka Lotos jest znana i ceniona wśród użytkowników pojazdów mechanicznych, ponieważ jest synonimem produktów wysokiej jakości, w stosunkowo przystępnej cenie. Bogata oferta skierowana do bardzo szerokiego grona odbiorców zapewnia firmie coraz większą rzeszę klientów. Oleje silnikowe marki Lotos są powszechnie stosowane i spełniają zalecenia producentów bardzo wielu marek samochodów, dlatego kierowcy chętnie wybierają właśnie tę markę.

Oleje półsyntetyczne Lotos Semisynthetnic SAE 10W40

Półsyntetyczny olej silnikowy Lotos Samisynthenitc SAE 10W40 to bardzo wysokiej jakości olej, doskonale sprawdzających się zwłaszcza w okresie zimowym, ponieważ jego właściwości pozwalają na łatwiejszy rozruch silnika w niskich temperaturach, a także zapobiegają powstawaniu nagarów i osadu w silniku. Olej ten świetnie nadaje się do samochodów z zapłonem iskrowym oraz samoczynnym, z turbodoładowaniem i bez, a nawet z instalacją LPG. Można go używać zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych. Olej ten ma dodatkowo właściwości antykorozyjne, jest delikatny dla elementów gumowych.

Olej półsyntetyczny Lotos Diesel Semisynthetnic 10W40

Olej półsyntetyczny Lotos Diesel Semisynthetnic 10W40 dedykowany jest do silników wysokoprężnych, także tych z turbodoładowaniem, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Nowoczesna formuła SPAS uniemożliwia współpracę z silnikami z układem DPF/FAP. Olej ten zawiera dużo dodatków uszlachetniających, w tym detergentów odpowiadających za utrzymanie wnętrza silnika w czystości. Olej ten ma właściwości, które wspierają, rozruch silnika w niskich temperaturach, minimalizując tarcie.

Oleje silnikowe firmy Lotos

Iparts oferuje szeroką gamę produktów renomowanej marki Lotos. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachową obsługę oraz doradztwo. Stawiamy na kompleksową ofertę produktową, dlatego robimy wszystko, aby w jednym miejscu zapatrzyć się we wszystkie niezbędne części oraz materiały eksploatacyjne do samochodów. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani doradcy są do Państwa dyspozycji, zarówno mailowo, jak i telefonicznie.