Kategorie

Elementy wnętrza samochodu

Witamy w iParts.pl, stronie wiodącego lidera w internetowej sprzedaży części samochodowych. W ofercie dostępne są ponad dwa miliony części zamiennych kompatybilnych z większością modeli samochodów. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów by zapewnić wam gwarancję bezpieczeństwa i zadowolenia z wysokiej jakości komponentów. Sklep motoryzacyjny iParts.pl to zespół młodych i kreatywnych ludzi, posiadających duże doświadczenie w motoryzacji i dystrybucji części zamiennych. Nasi eksperci pomogą wam w doborze odpowiedniej części i zaopiekują się wami na każdym etapie zakupów. W iParts.pl proponujemy wam także możliwość darmowej wysyłki i atrakcyjne ceny.

Obecność kilku cennych gadżetów może znacznie zwiększyć funkcjonalność wnętrza samochodu. Pewne akcesoria mogą się okazać wręcz niezbędne i znacznie poprawią ergonomię pojazdu. Niedostateczne fabryczne wyposażenie auta to nie powód, by rezygnować z samochodu. W naszej ofercie znajdziecie multum akcesoriów, które za rozsądną cenę zwiększą funkcjonalność waszego samochodu, co z pewnością wpłynie na podniesienie komfortu podróżowania.

Wyposażenie wnętrza samochoduWarto zwrócić uwagę na szeroką dostępność podłokietników, które dzięki specjalnym adapterom można dopasować do niemal każdego modelu samochodu. Ich ceny są stosunkowo niewielkie. Pod górną klapą podłokietnika znajduje się dodatkowy schowek, który z pewnością posłuży jako miejsce do przechowywania portfela i kluczy.

Innym funkcjonalnym dodatkiem do wnętrza samochodu może być uchwyt na telefon montowany do szyby lub deski rozdzielczej. Ułatwi to w znaczny sposób korzystanie z telefonu w trybie głośnomówiącym i pozwoli zaoszczędzić trochę miejsca.

Przewożenie toreb z zakupami uprzyjemnić mogą uchwyty z haczykami mocowane do ścianek bagażnika lub oparć tylnych foteli, a także specjalne siatki przytwierdzane do podłogi bagażnika.

Ciekawym rozwiązaniem są także osłonki przeciwsłoneczne. Rolety wykonane z delikatnej tkaniny syntetycznej są zwijane automatycznie po naciśnięciu przycisku. Cienka tkanina nie zasłania widoczności i umożliwia obserwowanie otoczenia. Osłonki są mocowane zwykle za pomocą haczyków lub gumowych przyssawek.

Dywaniki podłogowe to również bardzo funkcjonalny element dodatkowego wyposażenia auta. Pomagają utrzymać czystość – zabrudzone dywaniki wystarczy odkurzyć, a dzięki antypoślizgowej powierzchni niektórych modeli zapobiega także przed ewentualnym przemieszczaniem się przewożonych przedmiotów.

Po kilku dniach użytkowania auta, doposażonego w wyżej wymienione akcesoria, z pewnością poczujecie wyraźną poprawę komfortu podróżowania, a porządek we wnętrzu pojazdu korzystnie wpłynie na wasze samopoczucie.