Popychacze zaworów w iParts.pl!

iParts.pl to sklep internetowy, w ofercie którego znajduje się największa liczba popychaczy zaworów w Polsce. Do wyboru klienta jest kilka tysięcy popychaczy zaworów do wszystkich marek i modeli aut.

Popychacze zaworów stosuje się w celu usuwania luzu zaworowego, powstającego w wyniku zużywania się współpracujących elementów. Popychacze zaworów umiejscowione są pomiędzy wałkiem rozrządu a zaworem. Przepływa przez nie olej silnikowy i z tego też powodu są one niezwykle wrażliwe na jakość zastosowanego oleju. Chcąc dbać o popychacze zaworów, powinniśmy korzystać z oleju silnikowego wysokiej jakości, bowiem nieodpowiednie produkty mogą szybko uszkodzić tę część.

Do objawów uszkodzenia popychaczy zaworowych zaliczamy najczęściej hałas dochodzący z okolic pokrywy zaworów. Najłatwiej ten dźwięk określić jako wyraźne i metaliczne stukanie, podobne do tego, występującego kiedy występują zbyt duże luzy zaworowe.

iParts.pl jest sklepem, który posiada jedną z największych ofert popychaczy zaworów do wszystkich modeli i marek samochodów. Posiadamy popychacze zaworów renomowanych producentów, takich jak m.in. Meyle, Ajusa, Topran czy Ruville.


Wszystkie popychacze zaworów, które znajdziesz na iParts.pl, są fabrycznie nowe, mają wszelkie niezbędne atesty i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Jesteś zainteresowany kupnem popychaczy zaworów do swojego auta? Jeśli tak, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

Jeśli dobór odpowiednich popychaczy zaworów sprawi Ci kłopot lub po prostu zechcesz zasięgnąć porady eksperta - skontaktuj się z nami:

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
adres e-mail: [email protected]

Zamówienia można składać telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail) lub online 24h /dobę na stronie naszego sklepu internetowego.

Już teraz zadbaj o silnik Twojego samochodu - zamów w iParts.pl nowe popychacze zaworów w najniższej cenie!

Najpopularniejsi producenci

Popychacze zaworowe BGA
Popychacze zaworowe FAI AutoParts
Popychacze zaworowe AJUSA
Popychacze zaworowe INA
Popychacze zaworowe IPD
Popychacze zaworowe RUVILLE
Popychacze zaworowe SWAG
Popychacze zaworowe FEBI BILSTEIN
Popychacze zaworowe AE