Panewki główne w iParts.pl!

iParts.pl posiada szeroką gamę panewek do wszystkich marek samochodów. W trosce o bezpieczeństwo Klienta panewki dostępne na naszej stronie pochodzą tylko od renomowanych producentów i są w 100% oryginalne!

Panewka to element łożyska ślizgowego, w której obraca się czop wału. Panewka zbudowana jest w kształcie pierścienia. Zazwyczaj zrobiona jest z wytrzymałego surowca, takiego jak np. brąz, żeliwo szare lub tworzywa sztuczne. Niektóre panewki posiadają w miejscu styku z wałem nacięte rowki, których funkcją jest rozprowadzanie środka smarującego.

Panewki główne łożyskują wał na uchwytach w skrzyni korbowej. Jednym z pierwszych symptomów zepsutych panewek jest delikatne klekotanie po odpaleniu zimnego silnika.

Specjalnie dla Państwa zadbaliśmy o pełną gamę panewek głównych do każdej marki i modeli samochodu. W naszej ofercie znajdują się tylko produkty gwarantujące najwyższą jakość, producentów takich jak m.in.:

 

  • Panewki główne Glyco
  • Panewki główne FAI
  • Panewki główne Ashika
  • Panewki główne Reinz
  • Panewki główne AE
  • Panewki główne JapanParts


Wszystkie oferowane przez nas panewki są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Aby wybrać odpowiednie panewki do swojego samochodu, wybierz markę auta z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

Jeśli napotkasz na problemy z doborem właściwych panewek lub po prostu zechcesz zasięgnąć porady eksperta - skontaktuj się z nami:

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
adres e-mail: [email protected]

Zamówienia można składać za pomocą trzech sposobów: telefonicznie, pocztą elektroniczną (e-mail) lub online 24 h na dobę na stronie naszej platformy.

Nie czekaj i już dziś zamów w iParts.pl nowe panewki do swojego auta z Bezpłatną Dostawą!