Sonda lambda MEAT & DORIA 81571

Sonda lambda MEAT & DORIA 81571
Sonda lambda MEAT & DORIA 81571
Powiększ
MEAT & DORIA

Producent: MEAT & DORIA

Kod produktu: 81571

Jednostka: szt

Ilość przewodów 4

Długość kabli 300

465,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Sonda lambda 81571 MEAT & DORIA

  • Ilość przewodów:  4
  • Długość kabli:  300
Część znajduje się w kategorii: Sonda lambda
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
BLUEPRINT ADG07008
BLUEPRINT ADG07009
BOSCH 0258986627
BOSCH F00E261080
CALORSTAT LS140229
DELPHI ES2015811B1
ERA 570021
FAE 77288
FISPA 90065
HBJAKOPART J1460304
HOFFER 7481571
HYUNDAI 3921022620
HYUNDAI 3921022610
HYUNDAI 3921023750
HYUNDAI 3921026700
HYUNDAI 3921024610
HYUNDAI 3921023950
HYUNDAI 3921022600
HYUNDAI 3921026610
HYUNDAI 3921026620
KIA 3921026620
KIA 3921022610
KIA 3921023750
KIA 3921026610
KIA 3921023950
KIA 3921026700
MAG 460002007510
MAG 460002138710
MEATDORIA 81571
MTETHOMSON 884545042
MTETHOMSON 884545030
NTK OZA107KH2
NTK OZA692EE3
SIDAT 90065
VEMO V52760004
WALKER P 25024349
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Sonda lambda 81571 MEAT & DORIA

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

O sondach Lambda

Sonda Lambda jest elektronicznym czujnikiem odpowiedzialnym za utrzymanie prawidłowej mieszanki paliwowo-powietrznej w pojazdach z silnikiem spalinowym wyposażonym w katalizator. Umiejscowiona jest w układzie wydechowym między silnikiem a katalizatorem. Głównym elementem pomiarowym sondy jest galwaniczny czujnik z elektrolitem w stanie stałym. Na zewnątrz pokryty jest on cienką warstwą platyny pełniącej zadanie elektrody ogniwa, katalizującej spaliny. Całość pokryta ...

Sprawdź Sonda lambda

Oferta producenta części Meat&Doria

Firma MEAT została założona w 1945 roku przez P. Lorenziego, który zaczynał jako dystrybutor części elektrycznych na potrzeby rynku części zamiennych. Na początku lat 50. XX wieku w ofertę włączono produkcję gaźników, które trafiały również na rynek części zamiennych będący wówczas głównym obszarem działalności firmy. Wraz z rozwojem działalności firma MEAT uzyskiwała "know-how" w zakresie produkcji gaźników, przez co szybko stała się ...

Szukaj cześci MEAT & DORIA

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X