Części samochodowe MEAT & DORIA

Kategorie

Auto części zamienne Meat&Doria

Części samochodowe MEAT & DORIA

Firma MEAT została założona w 1945 roku przez P. Lorenziego, który zaczynał jako dystrybutor części elektrycznych na potrzeby rynku części zamiennych. Na początku lat 50. XX wieku w ofertę włączono produkcję gaźników, które trafiały również na rynek części zamiennych będący wówczas głównym obszarem działalności firmy. Wraz z rozwojem działalności firma MEAT uzyskiwała "know-how" w zakresie produkcji gaźników, przez co szybko stała się europejskim liderem w tej dziedzinie. 

W 1985 roku rozpoczęto sprzedaż filtrów paliwa DORIA. Od tego momentu firma rozwijała się w dwóch kierunkach – produkcji elementów układu paliwowego oraz produkcji filtrów samochodowych. Obecnie przedsiębiorstwo jest w stanie dostarczyć najwyższej jakości części samochodowe MEAT&DORIA obejmujące przeszło 10 000 pozycji. Części firmy MEAT&DORIA to m.in. sondy lambda, cewki zapłonowe, przekładnie kierownicze, głowice silnika, kolektory ssące, turbosprężarki, wałki rozrządu, kompresory klimatyzacji oraz filtry oleju, filtry paliwa, filtry powietrza i filtry kabinowe-przeciwpyłkowe.

Opinie o częściach MEAT & DORIA

Dobre jakościowo części w dobrych cenach. Opinie o Meat Doria są podzielone i nie jest ich wiele, ale ja z pełnym przekonaniem mogę polecić ich części - szczególnie termostaty, wytrzymałe i niezawodne.

Jacek, Łódź

19-02-2016

Jestem miło zaskoczony pompą paliwa Meat Doria, nie znałem tego producenta ale po montażu i eksploatacji stwierdzam, że to bardzo dobre części.

Grzegorz, Elbląg

20-02-2016

Części Meat Doria jak dla mnie są w zupełności wystarczające, spełniają oczekiwania moje i mojego auta. Polecam serdecznie.

Aleksandra, Przemyśl

07-03-2016

Mój znajomy mechanik polecał mi części Meat Doria i posłuchałem się jego rad. Auto jeździ, ma się dobrze a ja jestem zadowolony i zachęcam do wyboru Meat Doria.

Damian, Lublin

17-03-2016

Katalog części Meat Doria online

Katalog online: https://www.meat-doria.com/en/products