Nowe linie produktowe SKF! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
6 6 6 6
2 2 2 2
9 9 9 9
3 3 3 3
2 2 2 2

Reflektor DIEDERICHS Priority Parts 1682080 (Z prawej)

Reflektor DIEDERICHS Priority Parts 1682080 (Z prawej)
Reflektor DIEDERICHS Priority Parts 1682080 (Z prawej)
Powiększ
DIEDERICHS

Producent: DIEDERICHS

Seria: Priority Parts

Kod produktu: 1682080

Jednostka: szt

Lokalizacja w aucie Z prawej

Ruch lewo-/prawostronny Dla ruchu prawostronnego

Rodzaj lampy PY21W Lampy PY21W to popularne lampy kierunkowskazu wytwarzane przez wiele światowych marek, w tym przez markę Philips, Bosch czy markę Osram. Lampy PY21W określane są jako elementy standardowego rozwiązania oświetleniowego, jednak posiadające charakterystyką znacznie wyższą niż tradycyjne lampy obrysowe. Zgodnie ze swoim oznaczeniem, żarówki PY21W posiadają moc znamionową 21 W, napięcie 12 voltów.
dowiedz się więcej...

Rodzaj lampy H7 Lampy H7 to popularny rodzaj lamp samochodowych, w których źródło światła stanowią równie popularne żarówki H7. Te tradycyjne żarówki halogenowe posiadają dość prostą budowę i dobre właściwości. Rdzeniem żarówek H7 jest pojedynczy żarnik, dzięki czemu zasilane nimi lampy charakteryzują się dobrym rozkładem światła. Właściwości te sprawiają, iż żarówki H7 chętnie stosuje się w światłach drogowych.
dowiedz się więcej...

Rodzaj lampy H15 Żarówki typu H15 to produkt stworzony jako źródło światła dla reflektorów głównych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych. Żarówki te produkowane są przez największych światowych producentów sprzętu oświetleniowego współpracujących z przemysłem motoryzacyjnym. Ich dość wysoka cena jest wynikiem zaawansowanej technologii zastosowanej przy produkcji lamp H15.
dowiedz się więcej...

Jakosć Premium Quality

Jakosć Hella

Projekt lampy Halogen Lampy halogenowe to sprawdzone i cenione przez bardzo wielu kierowców źródło światła w reflektorach samochodowych. Żarówki halogenowe sprawiają, że zaopatrzone w nie reflektory emitują jednak światło o sile nieprzekraczającej 1500 lumenów. Wartość ta, choć ograniczona, jest całkowicie wystarczające do tego, aby skutecznie oświetlać drogę przed pojazdem bez względu na porę dnia i warunki.
dowiedz się więcej...

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Z żarówkami

Liczba funkcji świateł 5

Funkcja lampy Ze swiatłem pozycyjnym

Funkcja lampy Ze swiatłem drogowym

Funkcja lampy Ze swiatłem mijania

Funkcja lampy Z oświetleniem do jazdy w dzień

Funkcja lampy Z kierunkowskazem

Rodzaj rejestracji Skontrolowane typ E

Oznaczenie kontrolne E1 3255

Napięcie znamionowe 12

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Reflektor 1682080 DIEDERICHS

 • Lokalizacja w aucie:  Z prawej
 • Ruch lewo-/prawostronny:  Dla ruchu prawostronnego
 • Rodzaj lampy:  PY21W
 • Rodzaj lampy:  H7
 • Rodzaj lampy:  H15
 • Jakosć:  Premium Quality
 • Jakosć:  Hella
 • Projekt lampy:  Halogen
 • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR
 • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Z żarówkami
 • Liczba funkcji świateł:  5
 • Funkcja lampy:  Ze swiatłem pozycyjnym
 • Funkcja lampy:  Ze swiatłem drogowym
 • Funkcja lampy:  Ze swiatłem mijania
 • Funkcja lampy:  Z oświetleniem do jazdy w dzień
 • Funkcja lampy:  Z kierunkowskazem
 • Rodzaj rejestracji:  Skontrolowane typ E
 • Oznaczenie kontrolne:  E1 3255
 • Napięcie znamionowe:  12
Widok karty produktu w PDF: Reflektor (DIEDERICHS 1682080)
Część znajduje się w kategorii: Reflektor
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
HELLA 010 818-121
HELLA 1EG 010 818-121
MERCEDES-BENZ A1768203961
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Reflektor 1682080 DIEDERICHS

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Reflektor 1682080

Reflektor

Reflektory samochodowe to podstawowe elementy oświetlenia każdego auta. To od nich zależy bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dlatego przede wszystkim w starszych samochodach warto przemyśleć zmianę starych, zmatowiałych reflektorów na nowe, tak by jakość oświetlenia stała na wyższym poziomie, a jazda samochodem była bezpieczna.

Zapewne każdy kierowca, który podróżował kiedyś samochodem po zmroku lub w nocy, zastanawiał się jak zwiększyć efektywność reflektorów, by droga była jeszcze lepiej oświetlona. Najlepszym ze sposobów jest wymiana reflektorów na nowe. Ponadto nie zapominajmy, że jazda z nieprawidłowym oświetleniem w nocy lub w przypadku złych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczu lub gęsta mgła) jest bardzo męcząca i wymaga bardzo dużego skupienia uwagi.

Rzecz jasna dotyczy to głównie starszych modeli samochodów. W przypadku nowych pojazdów, zastosowane reflektory oraz innowacyjny system oświetlenia drogi gwarantują idealne doświetlenie drogi. Taka jazda jest komfortowa i bezpieczna. Zmatowiałe, porysowane reflektory będą z kolei nieco gorzej rozpraszać światło i tym samym oświetlać drogę. Ponadto po prostu źle będą prezentować się wizualnie.

Dlatego bardzo ważne jest, by po pewnym czasie wymienić przednie reflektory na nowe, tak by oświetlenie samochodu działało kompleksowo. Koszt zakupu kompletu reflektorów do samochodu nie należy do wysokich, a więc warto zastanowić się nad ich wymianą.

Cechy Cześci

Lampa PY21W - Lampy PY21W to popularne lampy kierunkowskazu wytwarzane przez wiele światowych marek, w tym przez markę Philips, Bosch czy markę Osram. Lampy PY21W określane są jako elementy standardowego rozwiązania oświetleniowego, jednak posiadające charakterystyką znacznie wyższą niż tradycyjne lampy obrysowe. Zgodnie ze swoim oznaczeniem, żarówki PY21W posiadają moc znamionową 21 W, napięcie 12 voltów.

Lampa halogenowa H7 - Lampy H7 to popularny rodzaj lamp samochodowych, w których źródło światła stanowią równie popularne żarówki H7. Te tradycyjne żarówki halogenowe posiadają dość prostą budowę i dobre właściwości. Rdzeniem żarówek H7 jest pojedynczy żarnik, dzięki czemu zasilane nimi lampy charakteryzują się dobrym rozkładem światła. Właściwości te sprawiają, iż żarówki H7 chętnie stosuje się w światłach drogowych.

Lampa halogenowa H15 - Żarówki typu H15 to produkt stworzony jako źródło światła dla reflektorów głównych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych. Żarówki te produkowane są przez największych światowych producentów sprzętu oświetleniowego współpracujących z przemysłem motoryzacyjnym. Ich dość wysoka cena jest wynikiem zaawansowanej technologii zastosowanej przy produkcji lamp H15.

Lampa halogenowa - Lampy halogenowe to sprawdzone i cenione przez bardzo wielu kierowców źródło światła w reflektorach samochodowych. Żarówki halogenowe sprawiają, że zaopatrzone w nie reflektory emitują jednak światło o sile nieprzekraczającej 1500 lumenów. Wartość ta, choć ograniczona, jest całkowicie wystarczające do tego, aby skutecznie oświetlać drogę przed pojazdem bez względu na porę dnia i warunki.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X