Części samochodowe DIEDERICHS

Kategorie

Auto części zamienne Diederichs

Części samochodowe DIEDERICHS

DIEDRICHS Karosserieteile GmbH jest dystrybutorem oraz hurtowym dostawcą części samochodowych. W ofercie firmy możemy znaleźć szeroki wybór części zamiennych do wielu popularnych modeli samochodów osobowych oraz dostawczych. W ofercie znajdziemy m.in. elementy nadwozia, akcesoria do oświetlenia zewnętrznego, elementy układu wentylacyjnego i części przeznaczone do tuningu samochodowego. Są to głównie uszczelnienia, elementy zawieszenia, żarówki, cewki zapłonowe, a także elementy układu wydechowego.

Historia firmy rozpoczęła się w 1967 roku, kiedy to Holger Diedrichs stworzył własną działalność. Rozsądne zarządzanie, dbałość o jakość i klientów sprawiła, że obecnie firma zatrudnia ponad 100 pracowników, a jej części trafiają do 14000 warsztatów i sklepów sprzedających części zamienne. Centralny magazyn mieści się w  Bad Bentheim. Katalog produktów tej marki zawiera 56000 produktów do 1126 popularnych modeli samochodów wykonanych przez 39 producentów samochodów.

Części samochodowe oferowane przez DIEDRICHS Karosserieteile GmbH, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu w produkcję i kontakt z klientami mogą stawać się coraz lepsze i bardziej wytrzymałe. Nowoczesne technologie wykorzystywane przez DIEDRICHS Karosserieteile GmbH pozwalają na obniżenie cen oraz poprawienie precyzji wykonania danych podzespołów.

Opinie o częściach Diederichs

Firma jest bardzo znana i ceniona w branży. Jakość oferowanych przez nich produktów zadowala nawet wymagających klientów. Z tej półki cenowej są z pewnością jednymi z najlepszych obecnie. Śmiało polecam części tej marki!

Waldemar, Jasło

29-04-2019

Idealne części dla tych, którzy nie lubią przepłacać, a jednocześnie nie chcą mieć problemów i ciągle wymieniać coś w swoim samochodzie. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Wielu klientów jest bardzo zadowolonych z części od tej marki.

Emil, Opole

23-06-2019

Jestem mechanikiem i mam kontakt z wieloma producentami części zamiennych do aut osobowych. Firma DIEDRICHS oferuje bardzo dobrej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Myślę, że warto się nimi zainteresować i sprawdzić, bo praktycznie wszyscy moi klienci są zadowoleni.

Mirek, Gdynia

18-06-2019

Bardzo solidna marka. Szczerze polecam ich części bo są bardzo wytrzymałe i dobrze wykonane. Myślę, że bezpiecznie można im zaufać i nie zawieźć się. Dobra jakość w korzystnej cenie. Czego chcieć więcej?

Robert, Krasnystaw

11-09-2019