Części samochodowe DOLZ

Kategorie

Auto części zamienne Dolz

Części samochodowe DOLZ

Firma DOLZ to jedno z nielicznych przedsiębiorstw motoryzacyjnych, które w swojej fabryce łączy wytapianie aluminium z zautomatyzowanymi procesami produkcji oraz montażu. Główny zakład produkcyjny DOLZ znajduje się w Hiszpanii i składa się z 20 tys. metrów kwadratowych przestrzeni użytkowej. Spora ilość miejsca oraz najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny sprawia, że DOLZ jest jednym z liderów w zakresie produkcji doskonałych pomp wodnych

Niemal 80 lat ciągłego rozwoju i bezcennego doświadczenia w opracowywaniu i produkcji pomp wody do samochodów osobowych, ciężarowych oraz ciągników pozwala aktualnie firmie DOLZ oferować najlepsze pompy wody na rynku motoryzacyjnym. Obecnie w ofercie  znajduje się przeszło dwa miliony części firmy DOLZ, które są dostępne w wielu krajach na pięciu kontynentach całego świata. Części samochodowe DOLZ, w tym przede wszystkim pompy wody, są przeznaczone do przeszło 1000 modeli pojazdów wyselekcjonowanych w wyniku szczegółowych badań oraz analiz. Główne fabryki firmy zlokalizowane są w Hiszpanii oraz Argentynie.

Opinie o częściach DOLZ

Przy każdej wymianie rozrządu moi klienci wyjeżdżają z pompą wody firmy Dolz. Nigdy się nie zawiodłem na tej firmie i z całą odpowiedzialnością polecam ją każdemu

Olek, Sosnowiec

15-11-2015

Zawsze po zakupie samochodu, prędzej czy później przychodzi do wymiany rozrządu. W każdym swoim samochodzie montowałem zestaw Dolz, dlatego że według mnie to najlepsze części.

28-11-2015

Wielu moich klientów pyta o zestaw rozrządu z pompą wody bardzo dobrej jakości za przystępną cenę. Od dawna polecam im części Dolz, ponieważ spełniają te wszystkie wymogi.

Andrzej, Olsztyn

13-12-2015

Mój mechanik przy wymianie rozrządu polecił mi zestaw firmy Dolz. Jestem bardzo zadowolony, bo nie zapłaciłem dużo, a wiem że ta firma nie robi wadliwych części.

Marcin, Zamość

07-01-2016

Katalog części Dolz online

Katalog online: https://www.idolz.com/pl/samochody-osobowe/