iParts.pl najlepszym sklepem z częściami w rankingu Money.pl

Data:

iParts.pl znalazł się w pierwszej piątce najlepiej ocenianych przez konsumentów internetowych sklepów specjalistycznych według najnowszego rankingu Money.pl. Na tle konkurencji oznacza to, że jesteśmy najlepszym, internetowym sklepem z częściami i akcesoriami samochodowymi w Polsce.

Money.pl po raz dziesiąty ocenił największe i najpopularniejsze sklepy internetowe, działające w Polsce. Okazało się, że Klienci chwalą iParts.pl przede wszystkim za fachowe doradztwo i wysoki poziom obsługi. Wśród kryteriów oceny naszego sklepu wysoko znalazły się także m.in. bogaty asortyment, intuicyjna budowa strony, a nawet sposoby płatności. iParts.pl zdobył 75,5 punktów na 100 możliwych, co pozwoliło uplasować się na wysokiej, piątej pozycji, najwyżej, spośród wszystkich sklepów sprzedających części i akcesoria samochodowe w Polsce.

Sklep iParts.pl to ogólnopolski lider sprzedaży części zamiennych przez Internet. Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w 2008 roku i byliśmy pierwszym polskim sklepem internetowym, który wprowadził międzynarodowy system katalogowania części – TecDoc, zapewniający dostęp do oryginalnych danych przeszło 350 producentów części samochodowych. Dział Obsługi Klienta iParts.pl składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy doradzą Wam w każdej kwestii dotyczącej wyboru części zamiennych do samochodu. Zapewnia to najwyższy poziom obsługi i sprawną realizację zamówień. Ponadto nowoczesny układ naszej strony internetowej sprawia, że łatwo znajdziecie interesujące Was produkty.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań , by zapewnić naszym Klientom wysoki standard usług, oferując wyłącznie części najwyższej jakości. Wszystkie z ponad 2 000 000 produktów pochodzą od zaufanych producentów części do aut osobowych, sportowych i dostawczych.

Dokładne wyniki rankingu i omówienie znajdziecie Państwo poniżej:

Najlepszy sklep internetowy 2015 - Ranking Money.pl

Sprawdź wszystkie nagrody i wyróżnienia iParts.pl


Komentarze

super
rafal
,
06.02.2016
Odpowiedz
dobry kontakt, mam nadzieję na dalsze zakupy . ... Bardzo polecam , świetny, miły kontakt i profesjonalne podejście
Gratulacje :)
krzysiek1907
,
28.12.2015
Odpowiedz
Gratuluję serdecznie i życzę pomyślności na następne lata :)

Dodaj swój komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.