Dołącz do Programu Partnerskiego iParts.pl!

Data:

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Posiadasz własne forum lub portal o tematyce samochodów lub części? Zacznij zarabiać z Programem Partnerskim iParts.pl!

Zostań Partnerem iParts.pl! Nasi Klienci stają przed niepowtarzalną okazją, by zgromadzić dodatkowy dochód. Jeżeli prowadzisz bloga, forum lub inne ciekawe strony z tematyką motoryzacyjną, to szansa właśnie dla Ciebie!

Dołącz do Nas!

Program Partnerski iParts.pl kierujemy do wszystkich, którzy chcą uzyskać dodatkowy dochód, dysponują czasem i dostępem do Internetu! Skorzystaj z prostej rejestracji i wypełnij formularz. Na podany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny, po którego kliknięciu zostaniesz automatycznie zalogowany do naszego konta Partnera. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych danych będziesz mieć możliwość dodania swoich stron www, które posiadasz i na których chcesz promować ofertę iParts.pl. Twoje witryny trafią do sprawdzenia przez moderatora, a po akceptacji będziesz mógł korzystać z bannerów graficznych i linków tekstowych.

 

Zacznij zarabiać

W Panelu do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy bogaty wybór narzędzi, które pozwolą zrealizować niemal każdy pomysł. Użytkownicy, którzy odwiedzają Twoją stronę i klikają w banery, przechodzą do strony naszego sklepu. Jeżeli dokonają zakupu, to na stronie ustawiane jest na okres 30 dni cookie, które zawiera Twój login, a Ty otrzymujesz prowizję w wysokości 5% od wartości dokonanego zamówienia. W panelu administracyjnym możesz sprawdzić listę przekierowań i liczbę pozyskanych Klientów, a także wartości ich zamówień. To doskonała szansa, by wypracować stały dochód, a my zagwarantujemy Ci równomierną częstotliwość wypłat wynagrodzenia. Zapraszamy do współpracy!


Dodaj swój komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.