Części samochodowe K2

Akcesoria samochodowe K2

K2 to polska firma o globalnym zasięgu. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją płynów samochodowych, chemii czyszczącej, kosmetyków oraz rozmaitych akcesoriów samochodowych, między innymi produktów zapachowych. Obecnie produkty firmy dostępne są w ponad 40 krajach. Warto podkreślić, że K2 wciąż prowadzi ekspansję, a w asortymencie firmy pojawiają się coraz to nowe referencje, których dzisiaj jest już ponad 1000.

Ważną część oferty K2 stanowią płyny eksploatacyjne, w tym oleje silnikowe, doceniane przez klientów polskich i zagranicznych. Ponadto, producent oferuje również skuteczne zestawy naprawcze. Umożliwiają one redukcję szkód w przypadku rozbicia reflektora, zarysowania karoserii i w wielu innych przypadkach. Akcesoria samochodowe K2 to również kosmetyki, mające niebagatelny wpływ na estetykę wnętrza pojazdu oraz jego części zewnętrznych. Ponadto, w ofercie obecne są również środki czyszczące pozwalające zachować w doskonałym stanie silnik, układ klimatyzacji, tapicerkę i nie tylko.

Firma K2 rozpoczęła swoją działalność w latach 90. XX wieku. Początkowo było to niewielkie przedsiębiorstwo, a twórcy firmy nie zakładali nawet międzynarodowej ekspansji. Jednak pracując z prawdziwą pasją, udało się otrzymać produkty wysokiej jakości, które szybko zdobyły popularność na rodzimym rynku. Poskutkowało to rozszerzeniem działalności na kraje ościenne i kolejne, a także poszerzeniem oferty. Marka K2 jest znana od ponad 25 lat, a jej rozwój wciąż trwa. Produkty K2 pojawiają się w kolejnych krajach, a w asortymencie producenta stale przybywa produktów.

Asortyment producenta

Opinie o akcesoriach K2

K2 produkuje doskonałe oleje silnikowe. Warto wypróbować, ponieważ cenowo są bardziej opłacalne od płynów proponowanych przez największe i najbardziej renomowane firmy, a jakością zupełnie im nie ustępują.

Robert, Wałbrzych

25-07-2019

Zawsze myślałem, że rozbity reflektor trzeba wymieniać. Dopiero gdy spotkałem odpowiedniego mechanika, dowiedziałem się, że nie zawsze jest to konieczne. Skorzystałem z kosmetyku do renowacji od K2 i efekt mnie zszokował. Pęknięcia w ogóle nie widać, reflektor jest jak nowy.

Piotr, Szczecin

28-07-2019

Co najmniej od 10 lat korzystam z produktów marki K2. Środki czyszczące K2 są absolutnie niezawodne. Nic tak nie czyści szyby jak płyn tej marki. Bardzo dobrze spisują się również wszystkie płyny eksploatacyjne. Ostatnio na przykład już trzeci raz zamawiałem płyn do układu chłodniczego, bo jest naprawdę świetny.

Filip, Olsztyn

16-08-2019

Nie dziwię się wcale, że K2 osiągnęło międzynarodowy sukces. Pamiętam początki tej firmy, jak jeszcze oferta była bardzo uboga, ale już wtedy wróżyłem im świetną przyszłość. Płyny eksploatacyjne, kosmetyki, cała chemia czyszcząca i inne produkty K2 są po prostu od zawsze niezwykle profesjonalnie przygotowywane. To musi gwarantować sukces.

Karol, Słupsk

30-09-2019