Części samochodowe FEBI BILSTEIN

Kategorie

Auto części zamienne Febi Bilstein

Części samochodowe FEBI BILSTEIN

Febi Bilstein to jedna z najstarszych firm działających na rynku motoryzacyjnym. Została założona już w 1844 roku i od tego momentu zajmuje się produkcją i dystrybucją części zamiennych. Przedsiębiorstwo w głównej mierze znane jest z tworzenia wysokiej jakości elementów układu hamulcowego oraz zawieszenia. Sukcesy na rynku motoryzacyjnym umożliwia wykwalifikowany zespół składający się z około 1 300 pracowników oraz niemiecka solidność i precyzja działania. Febi Bilstein reprezentowane jest w 69 krajach, a produkty firmy eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świecie. 

Firma Febi Bilstein nie była od samego początku ściśle związana z motoryzacją. Tuż po powstaniu przedsiębiorstwa w 1844 roku oferta zawierała części typowe dla hutnictwa jak piły, dłuta, łańcuchy itp. Dopiero po 77. latach od momentu założenia firmy zadecydowano o rozpoczęciu produkcji elementów do motoryzacji. Jednym z pierwszych produktów były specjalne śruby do samochodów dostawczych i osobowych. W dalszej kolejności oferta została specjalnie przekształcona, głównie ze względu na intensywny rozwój branży motoryzacyjnej. Rozpoczęto produkcję zestawów śrub, w tym śrub koła. W 1956 roku stworzono niezależny oddział z siedzibą w niemieckiej miejscowości Eifel. Umożliwiło to rozszerzenie produkcji, co przełożyło się na nawiązanie współpracy z wieloma znanymi firmami motoryzacyjnymi. 

Febi Bilstein to jedno z najstarszych i największych przedsiębiorstw obecnych na rynku części zamiennych. Dzięki nieustannej intensyfikacji działań firma produkuje ponad 20 tysięcy różnorodnych typów części samochodowych pasujących do aut najpopularniejszych producentów. Sprzedaż podzielona jest na kilka działów zawierających między innymi części układu kierowniczego, silnika oraz podwozia. Części samochodowe Febi Bilstein to także wysokiej jakości wahacze, sworznie wahaczy, mocowania amortyzatora oraz paski rozrządu.

Opinie o częściach FEBI BILSTEIN

Mając warsztat samochodowy powinno się montować najlepsze części. I takie właśnie są części Febi Bilstein. Bogata oferta oraz jakość wykonania części to główne zalety tego producenta.

Zbyszek, Staszów

16-11-2018

Przy wymianie rozrządu, mechanik polecił mi zestaw firmy Febi Bilstein, twierdząc że to jeden z najlepszych, dostępnych na Naszym rynku. Obecnie przejechałem na nim już około 40 tysięcy kilometrów i działa bez zarzutów.

Jurek, Ciechocinek

28-11-2018

Prowadzę zakład mechaniki pojazdowej i od lat sam osobiście stosowałem części firmy Febi Bilstein, a obecnie moi pracownicy kontynuują to, dla dobra Naszych klientów. Jeszcze nie mieliśmy żadnych reklamacji na te podzespoły.

Wojtek, Rzeszów

10-12-2018

Jeszcze mój ojciec korzystał z bogatej oferty części firmy Febi Bilstein, więc sam także zdecydowałem się zwracać uwagę na te części przy ich reperowaniu samochodu.

Patryk, Biała Podlaska

07-01-2018

 

Asortyment producenta

Katalog części Febi Bilstein online

Katalog online: https://partsfinder.bilsteingroup.com/?lang=PL