Oleje półsyntetyczne Orlen

Znaleziono produktów: 10
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej ORLEN Platinum Classic Semisynthetic 10W40 1 litr

26,00 z VAT
Kod: 10W401PLATINUMCLASSIC Producent części: ORLEN

Olej ORLEN Platinum Classic Gas Semisynthetic 10W40 1 litr

26,00 z VAT
Kod: 10W401PLATINUMCLASSICGAS Producent części: ORLEN

Olej ORLEN Platinum Classic Diesel Semisynthetic 10W40 1 litr

26,00 z VAT
Kod: 10W401PLATINUMCLASSICDIESEL Producent części: ORLEN

Olej Półsyntetyczny ORLEN Platinum Classic Gas Semisynthetic 10W40 4,5 Litra

98,00 z VAT
Kod: 10W4045PLATINUMCLASSICGAS Producent części: ORLEN
Wysyłka od ręki!

Olej ORLEN Oil Super 10W40 1 litr

20,00 z VAT
Kod: 10W401OILSUPER Producent części: ORLEN

Olej ORLEN Oil Super 10W40 4 litry

81,00 z VAT
Kod: 10W404OILSUPER Producent części: ORLEN

Olej półsyntetyczny Orlen

Olej półsyntetyczny Orlen to bardzo częsty wybór kierowców, którzy przesiadają się z olejów syntetycznych, z powodu zbyt dużych ubytków oleju, lub dużym przebiegiem silnika. Orlen produkuje wysokiej jakości oleje półsyntetyczne, łączące parametry syntetyków oraz olejów mineralnych, wyróżniają się one dużą skutecznością i gwarancją perfekcyjnej ochrony silnika. Oleje Orlen nadają się zarówno do silników benzynowych, jak i wysokoprężnych jednostek napędowych.

Olej półsyntetyczny Orlen Platinum Classic Semisynthetnic 10W40

Półsyntetyczny olej silnikowy Platinum Classic Semisynthetnic 10W40 to wielosezonowy olej, o doskonałych parametrach. Nowoczesna formuła tego oleju zawiera nie tylko mieszankę bazowych olejów mineralnych i syntetycznych, ale również specjalnie dobrane dodatki uszlachetniające, które zapewniają lepszą kontrolę osadów, ułatwiają zachowanie czystości silnika, a także redukują nadmierne zużycie zaworów. Olej gwarantuje bezproblemową pracę silnika, nawet w czasie rozruchu w trudnych warunkach, wpływa pozytywnie na spowolnienie starzenia się jednostki napędowej, wydłużając jej żywotność. Ponadto, olej ten doskonale chroni elementy silnika przed zużyciem. Platinum Classic Semisynthetnic 10W40 może być stosowany przez cały rok w silnikach zasilanych zarówno benzyną, jak i olejem napędowym. Może być także używany w furgonetkach oraz lekkich pojazdach dostawczych. Unikalna formuła tego oleju gwarantuje bezproblemową pracę i ochronę silnika nawet w trakcie trudnych warunków pracy, zarówno podczas jazdy miejskiej, jak i w trasie, przy dużych prędkościach.

Oleje samochodowe półsyntetyczne Orlen w iParts

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo bogatą ofertę olejów półsyntetycznych znanych i sprawdzonych marek, gwarantujących najwyższą jakość i doskonałe parametry. Jedną z dostępnych marek olejów są właśnie produkty Orlen. Dysponujemy flagowymi olejami półsyntetycznymi Orlen w najpopularniejszych dostępnych pojemnościach, w korzystnych cenach. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i służą pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości i problemów z wyborem odpowiedniego oleju do Państwa pojazdu.